Дебати → Перегляд

Знову ж таки повертаючись до теми виборів Президента. Як ви вважаєте хто кому "додасть" голосів (гіпотетично, звичайно). Що мається на увазі: Якщо припустити , що в другий тур виходять Тимошенко та Янукович, чи збільшиться рівень підтримки Тимошенко на Західній України за рахунок голосів, що будуть віддані Яценюку та Тягнибоку. Особисто вважаю, що так. В той же час голоси, що в першому турі належать Симоненку на Східній Україні в другому турі відійтуть до Януковича. Кому підуть голоси Литвина? Тігіпка? Вітренко? й інших?

Середа, 18:52, 19/08
Сергій Ужва
2 Проти
5 За

Аргументи

Олександр Батькович
Середа, 20:11, 19/08
+3 (Всього: 7)
Нє, народ, не порівнюйте націоналістів з Тимошенко. Виборці з ЗХ України не дурніші за виборців зі СХ, вони як ясний день бачать, куди клонить Тимошенко попри усі свої проукраїнські заяви. Як добереться до влади, то продасть нас усіх тому, хто більше дасть. Виборці Вітренко не голосуватимуть, бо об*єднуватись з Росією Янукович намірів не має, та й визнання рос. мови забере в нього виборців зі ЗХ та Ц й ПН України. Тігіпка й Литвина - десь порівну. А яягнибоківці та яценюківці у другому турі за такого розкладу надто активним електоратом не будуть. До того ж, прогнозується найвища за часів суверенності кількість голосів "Проти всіх".
Невідомий користувач   Середа, 20:43, 19/08
+5 (Всього: 5)
+100!
Урін Олександр
Середа, 23:19, 19/08
+2 (Всього: 4)
Арифметика тут не спрацює! Ні голоси за Яценюка, ні Тягнибока масово до Тимошенко не перейдуть, а проти всіх та тих, хто не прийде на вибори різко збільшаться! Януковичу теж багато не додастся, хоча й шанси вцьому випадку в нього залишаються кращими на "пірову перемогу". Тому найкращий варіант - не допустити саме таку "несолодку парочку" до другого туру, бо буде вибір без вибору й чергова загроза загострення ситуаціїх та поділ країни на двох!
Zakhar Brahmann "Цинічний Бандера"
Понеділок, 19:09, 31/08
0 (Всього: 0)
Вся справа в тому, що Тягнибока викупив Порошенко. Мало хто це знає, але Тягнибок організовує свою партію на його кошти. А Порошенко - підприємець, в минулому - вірний сортаник Ющенка. Ющенко ж не виправдав ані коштів, які були у нього вкладені, ані сподівань Порошенка на помітний його вплив у бізнесі. І якщо Порошенко в минулому довіряв Ющенку, то зараз йому вигідніше вкладати гроші в Тимошенко.
Яценюк же хитра фігура, джерела його фінансування мені поки що не відомі, а судячи із його агітації та того, як він активно почав вести передвиборчу кампанію, він може віддати свої голоси як за Тмошенко, так і за Януковича, кажучи своїм виборцям наскільки той чи інший кандидат "файний", точніше, відпрацьовуючи гроші тих, хто більше заплатить.
Павло Матвєєв
Середа, 18:54, 19/08
0 (Всього: 6)
Тігіпко спочатку забере 2-3 відостки в Яценбка, а потім додасть їх Тимошенко
Невідомий користувач   Середа, 20:44, 19/08
+1 (Всього: 3)
забере, але потім вони повернуться до Тимошенко
Ігор Мак
Неділя, 03:32, 23/08
-1 (Всього: 1)
Ті, хто свідомо голосують за Тягнибока і, принаймі, можуть аргументовано пояснити чому вони це роблять - ніколи не проголосують за Тимошенко
Віктор ВиБорець
Четвер, 15:37, 20/08
-1 (Всього: 3)
Якщо вийде Тимошенко і Яник - переможе Яник
Якщо вийде Яценюк і Яник - переможе Яценюк.
Інших розкладів не бачу. На жаль...
Голоси Яценюка не будуть працюваит на Юлю, вона будує свою кампанію на критиці Яценюка, а останній - на відмінності між ним та всіма іншими. Виборці Яценюка швидше проголосують за Яника, аніж за Юлю.
Виборці Юлі - будуть голосувати за Яценюка, оскільки Юля веде жорстку риторику щодоЯника. Для них - краще будь-хто, але не Яник...
А далі - так:
Тигипко: проти Яценюка, для Юльки.
Богословська: проти Юльки, для Яника.
Гриценко: проти Яценюка, для Юльки.
Тягнибок - проти Ющенка, Яценюка. Ні для кого. Буде закликати саботувати другий тур.
Ющенко=Яценюк (поки-що, якщо Яценюк ще раз щось бовкне по Росії, він втратить цю нішу).
Василь Бабич
Четвер, 03:41, 20/08
-3 (Всього: 5)
Я прогнозую вихід у другій тур Яценюка, і його перемогу над Януковичем у пропорції (приблизно) 54% у Яценюка, 40% у Януковича і 6% проти всіх.
Якщо ж вийде таки Тимошенко, то буде 50-45-5. (Переможе Тимошенко)
Олександр Батькович   Четвер, 17:36, 20/08
+2 (Всього: 2)
Ха
Василь Бабич   Субота, 04:38, 22/08
-2 (Всього: 2)
Це «помаранчеві» зараз такі пасивні, мовляв, голосуватимемо «проти всіх». А у другому турі побіжать голосувати за свого», психологія така. А Янукоовичу на що розраховувати? Хіба що на прихильників Симоненка і Вітренко, ну може іще Мороза. Вони йому сумарно максимум 7% дадуть. Ну хай ще 3% з частини виборців Литвина й інших... Все рівно, не більше 40%.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.