Дебати → Перегляд

Що буде, якщо більше 50% громадян проголосує на виборах "проти всіх"? А що буде, якщо "проти всіх" набере менше 50%, але, все одно,по результатам виборів опиниться на першому, другому місці? Група "Виборці України" виступає за надання "пунктові "проти всіх" статусу повноправного кандидата, як на президентських, так і на парламентських виборах і дозволу йому по-справжньому обиратися"

Середа, 00:44, 30.09.09
Юрась Коновченко
6 Проти
8 За

Аргументи

К В
Середа, 01:43, 30.09.09
+2 (Всього: 2)
Не вірю в те, що вибори признають не дійсними. ПР і БЮТ попрацювали вже над цім питанням: маємо новий закон аж до парламентських виборів, а там знов перероблять. По-друге, громадськість вже не та, що у 2004-му. Не проїде фокус. По-третє, Ющенко на визнання виборів недійсними від Обами одобрямса не встиг получити. Бусурман занадто довго устав ООН хаів. (Це продєлкі Юлі, не дарма ж вона аж два рази за цей рік в шатрах лівійських ПРАЦЮВАЛА. : ))) А вдасться Ющенко чи ні ще раз один на один з Обамою зустрітись щоб питання виборні узгодити невідомо.

50% «проти всіх» - ідеальний варіант для країни. А ще б парламентські провалити і тоді глас народу почують точно.
Мітрай Лисенко
Середа, 00:57, 30.09.09
+2 (Всього: 2)
Сьогодні був на прес-конференції двох політтехнологів, і вони сказали, що великий шанс того, що вибори признають недійсними, і тоді ющенко ще залишається на певний строк, набагато більше шансів , що буде явка менше 50% чим те, що оберуть "проти всіх", але поживем - побачим.
До речі, якщо буде більшість проти всіх, то Ющенко все одно лишається на певний строк :)
Юрась Коновченко   Середа, 01:04, 30.09.09
0 (Всього: 0)
Як на мене, явка буде більша, але все одно суспільство має обговорювати всі ці - "наші" - варіанти. Бо просте визнання виборів просто недійсними суспільство не влаштує. Після цього має відбутись відсторонення, хоча б частини, кандидатів від перегонів - перших двох-трьох ;)
Невідомий користувач
Середа, 21:02, 30.09.09
+1 (Всього: 1)
Підтримую щодо "проти всіх". Якщо половина виборців поставить у бюлетенях "проти всіх", то потрібно, щоб призначалися нові вибори з кандидатами, яких не було у бюлетені. Щодо партій, то доцільно, щоб на нові вибори список партій і блоків, що вносені до бюлетеню, оновлювався, наприклад, на третину.
Віталій Ancient_Sex
Середа, 16:36, 30.09.09
+1 (Всього: 1)
зрозуміло, що навіть на абстрактному рівні якщо таке і станеться, наші політики не мають толерантності та розуміння, що вони мають піти у небуття назавжди, хто ж покине ласі місця, котрі дають використовувати владу та ресурси як свої приватну власність для задоволення своїх приватних цілей, громадяни в цій державі ніхто і ніщо.., силові структури та фіскальна політика приватизовані виступаючи таким чином проти громадянського джерела, як носія нібито влади, і дають право тим хто при владі знаходиться, обходити закон, та вирішувати свої особисті цілі....
Vitaliy Skorokhodov
Середа, 16:07, 30.09.09
+1 (Всього: 1)
Проведение повторных выборов с новыми кандидатами. Но олигархические кланы, находящиеся сейчас при власти не допустят подобного сценария. Ситуацию в конце концов может изменить революция.
Віктор ВиБорець
Середа, 13:43, 30.09.09
+1 (Всього: 1)
Ги, я вже бачу величезні біл-боди з закликами "Лише проти всіх дійсно виконає всі Ваші бажання" і "Проти свіх працює, а вони заважають":)
А якщо серйозно, то цього не буде. Українські виборці не є настільки сконсолідованими щоб виступити єдиним фронтом проти всіх (с) кандидатів.
Юрась Коновченко   Середа, 14:16, 30.09.09
+2 (Всього: 2)
Ги! Головне - правильна піар-кампанія!:) Чим більше виборців дізнаються про цю акцію, тим більше голосів отримає "наш кандидат" !:)
Віктор ВиБорець   Середа, 14:30, 30.09.09
+1 (Всього: 1)
"Кандидат Івана Іванович Противсіх! - голосуй Противсіх, не помилишся!"
Денис Лісовий
Середа, 02:41, 30.09.09
+1 (Всього: 1)
Мабуть вже всі зрозуміли,що існуючі політичні лідери та система не здатні створити Україну,якою ми хочемо її бачити.Яскравим прикладом цьго є "свята" Помаранчева революція та те,що після неї ніфіга не змінилось. А хто не зрозумів,то пора вже відкрити очі та подивитись на реальний стан речей.Ніхто нам крім нас самих не допоможе. Ні Юля,ні дядя Вітя,ні Ярсен, та й інша хвораба теж..

Тому наше завдання не матюкати їх в інтернеті чи на вулиці,а не допустити їх до влади,будь яким шляхом,бо ще пару таких президентських сроків,і буде нам усім гаплик...Тому ми відкриваємо Конкурс на найреальнішу ідею,як це зробити.

Мій варіант вирішення цієї проблеми такий:

На виборах на своїх бюлетенях всі дружно пишемо зверху над усіма кандидатами: "Лісовий Денис - голосую ЗА"....(Ну або узгодимо якогось іншого кандидата,то не сильно важливо,всеодно країну будувати будемо разом). Це буде вважатися зіпсованим бюлетенем і не врахується,але якщо так зробить хоч би 20 млн. українців,то тоді ми зірвемо вибори...
Для інших людей,які голосували за якогось свого хорошого ПОГАНЦЯ, це стане прикладом.

Далі можливі два варіанти розвитку подій:
1) Діюча влада зробить висновок,що народ не хоче самостійно вибирати президента і зроблять те , про що недавно балакали - президента вибиратимуть у Верховні зРаді. Тоді,я сподіваюсь,всі українці оскаженіють від того,що у них забрали таке велике право вибору,і здійсниться Велика Революція,яка знищить існуючий несправедливий порядок і покладе початок розвитку Нової України з новим очищеним суспільством.

2)Другий варіант- найбільш ймовірніший.))) Назначать нові повторні вибори,на яких до списків я подам свою кандидатуру(або іншого узгодженого кандидата)..За мене проголосують ті 20 млн.,що і перший раз + інші люди,які попливли за правильною течією. Все,я Президент.
А далі ми всі разом починаємо будувати Нову Україну. Створюємо з числа патріотів та націоналістів спеціальні служби,які займуться очищенням держ.структур від корумпованих та бандитських елементів. Ну а далі вже і нове очищене суспільство , і розвиток Супердержави не за горами!!!

Як бачимо фінал однаковий,лише шляхи різні.Тому робимо висновок,що даний план досить гарний та приречений(невдале слово підібрано навмисно) до успіху.

Отже,тепер потрібно переконати 20 млн. українців зробити перший етап...))

Всі,кого зацікавила ідея пишіть тут свої коменти та думки,а також інші альтернативні варіанти...Все розглянемо та виберемо найкращий.

За справу!!!Не відностесь до цього занадто серйозно,просто розрядіться трохи,посміхніться і скажіть "Так я підтримую цю ідею" )))))
Игорь Малега
П'ятниця, 11:49, 29.01.10
0 (Всього: 0)
хотелось бы, чтоб проголосовали против всех более 50% избирателей. И после этого приехали к зданию верховной рады и держали их в облоге до тех пор, пока они себя сами не пожрали. А после этого придут несомненно молодае люди желаюжие изменить страну. Примутся правильные законы на благо процветания Украины и появится желание любить свою страну. А повторные, вторые, третьи, четвертые - о чем речь идет...?
Невідомий користувач
Субота, 01:08, 03.10.09
0 (Всього: 0)
Заглавие блога - мечта Ющенко...
Тетяна Кузьменко
Субота, 01:03, 03.10.09
0 (Всього: 0)
Цікава пропозиція щодо голосування проти всіх.
http://mk.mk.ua/rubric/articles/2009/10/02/01322/
Євгеній Нєфєдьєв
Четвер, 08:59, 01.10.09
0 (Всього: 0)
Знаєте, позаминулі і минулі вибори до Верховної Ради України остаточно мене запевнили в тому, що навіть 95% тих, хто зараз кричить "проти всіх", прийде і віддасть свій голос за певного кандидата. Не "тому що", а "всупереч всьому". Таке вже мислення в наших людей. Як лотерея: кожен знає, що в сусіда є лотерейний білет, і тому з ревнощами відноситься до ймовірності не свого виграшу. І тому абсолютна більшість "противсіхників" проголосує за принципом найменшого, з їх точки зору, зла.
Невідомий користувач
Середа, 23:25, 30.09.09
0 (Всього: 0)
Как это что случится? Кто-то из лидеров "гонки" возьмёт денег в Росисии или США (взависимости от того, кто первый кинется) и организует "майданчик". А зваться это будет "революцией". Тем более на улице кризис, "майданчик" собрать можно немаленький и не только в Киеве. А если серьёзно, то "проты всих" не сможет набрать нужноге количество голосов.
Олександр Батькович
Середа, 02:16, 30.09.09
0 (Всього: 2)
Тоді президентом стане товаріщ Проти Всіх. Лідію Вону організували ж :)
Юрась Коновченко   Середа, 12:19, 30.09.09
0 (Всього: 0)
Ну це, пробачте, ну дуже спрощений погляд на речі. Зрозуміло, цей хід пропагується не для того, щоб дестабілізувати ситуацію в країні, а щоб, якомога швидше, конституційним шляхом, змінити еліти.
Олександр Батькович   Середа, 17:27, 30.09.09
0 (Всього: 0)
Та ладно ;-)
Юрій Наумко
Середа, 19:07, 30.09.09
-2 (Всього: 4)
Там суттєво бракує питання - а що буде, якщо завтра місяць впаде на сонце і погасить його?

Навіщо задавати такі питання? "проти всіх" - в кращому разі 1-1,5%
Юрась Коновченко   Середа, 21:26, 30.09.09
+1 (Всього: 1)
Якщо нічого не робити, то справді, буде 1,5%.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.