Дебати → Перегляд

местная исполнительная власть должна назначаться премьер-министром по согласованию с президентом, а не избираться.Местной законодательной власти не должно быть вообще- закон должна издавать только ВР, на местах- лишь органы контроля от ВР. Судьи на местах должны назначаться Верховным Судом. В стране избираются лишь Президент и ВР.

Четвер, 04:26, 04.02.10
максим равский
5 Проти
2 За

Аргументи

Павло Славинський
Четвер, 10:21, 04.02.10
+3 (Всього: 5)
Категорично проти. Так ми створимо ситуацію, коли ВСІ державні рішення приймаються в Києві - від прийняття законів (що правильно) до призначення місцевих ЖЕКів, лікарень і шкіл. Зараз, якщо вимагають хабар за посаду, можна піти в сусідню організацію - може, далі буде їздити на роботу, зате чесно. За вашої схеми всі хабарі будуть йти в Київ безумовно, і обійти їх буде неможливо.
Органічні територіальні утворення мають бути самовправними. Я знаю в Україні тільки два типи таких утворень - це міста і, власне, Україна. Між ними не має бути додаткових рівнів влади (областей і районів) - хіба, можливо, слабої виконавчої (підпорядкованої уряду) і тоді контролюючої з місцевої влади (а не з центру - бо з центру їх і так призначають). А в містах має бути сильна влада, що котролює місцеву міліцію (без ОМОНу), виділяє гроші на суди і т.д.
Можна навіть запровадити систему, коли дотаційні міста втрачають частину повноважень місцевої влади на користь Києва до виправлення ситуації, це навіть логічно.
максим равский   Четвер, 10:34, 04.02.10
-1 (Всього: 1)
какая разница куда идёт хабар-в Киев или на месте? От этого он не исчезнет. Наоборот,будет меньше местных царьков. Нерадивый чиновник боится только одного-чтобы его не сняли с должносмти. Выборами-это не эффективно, долго и затратно. Не справился с работой- уволен.В Беларуси-так. Это одно из немногих положений нашей власти, которые я поддерживаю. Ну нет у них ответственности перед народом, только перед вышестоящей организацией.
Павло Славинський   Четвер, 12:00, 04.02.10
+1 (Всього: 1)
Різниця є, як я вже сказав - в першому випадку корупція не може бути подолана на місці. А ви вважаєте, що основна мета організації місцевої влади - боротьба з корупцією?
Олег Матковський
П'ятниця, 06:37, 05.02.10
+1 (Всього: 1)
на місці видніше, кому довірити себе.
а всякі призначання - то перші зерна бюрократії та хабарництва, що дадуть щедрі сходи та висмокчуть з народу всі сили й знищать країну.
Джокер
Четвер, 21:25, 04.02.10
+1 (Всього: 1)
вся местаня власть должна быть избираема!!!только губернаторы должны быть пренектами или представителями президента в регионах
Анастасія Нестерук
Неділя, 21:21, 07.02.10
0 (Всього: 0)
Я не согласна с данным положением. Вы представляете как заработают лично премьер и президент от такого назначения. К тому же пусть даже выборы местной власти и не прозрачны, но все же хотя бы в период выборов кандидаты делают что либо хорошее для своих изберателей и города. И если же президент и премьер будут производить управление еще и местных властей то это попахивает во первых диктаторством, а во вторых они чисто физически не смогут справиться со всеми делами и это приведет к еще большей разрухе.
Андрій Щербина
П'ятниця, 15:55, 05.02.10
0 (Всього: 0)
Не можу з Вами погодитись Максиме, тому що територіальні громади повинні самі визначати що для них краще, тим більше для кожного регіону існує своя специфіка, з якою можуть розібратися лише представники відповідного регіону, а місцева влада має бути заснована виключно на демократичних засадах,бо те що Ви пропонуєте призведе до повної централізації та узурпації влади, що не припустимо в демократичному суспільстві!!!
Я вважаю, що навпаки необхідно розширити повноваження територіальних громад та органів місцевого самоврядування, необхідно щоб суддів та головного місцевого міліціянта також обирали голосуванням - це припинить практику призначення кумів, братів, сватів на ці посади, і створить передумови для санації та очіщення влади
Василь Мельничук
Четвер, 18:28, 04.02.10
-1 (Всього: 1)
А что, исполнительная власть у нас избирается? Это что-то новое. И где такое есть?
А у нас есть местрая законодательная власть???
Вы о какой стране пишете?
максим равский   Четвер, 18:44, 04.02.10
0 (Всього: 0)
а мэры городов разве не избираются? или вы в саркастическом смысле?
Василь Мельничук   П'ятниця, 12:40, 05.02.10
0 (Всього: 0)
Міські голови обираються громадою і очолюють її представницький орган, перш за все. І тільки в другу чергу вони очолюють виконавчий комітет, тобто владу виконавчу. Я просто подумав, що Ви стверджуєте, що у нас обираються голови держадміністрацій, які очолюють місцеву виконавчу владу. І ніколи б не подуав, що можна пропонувати щоб голови міст, селищ і сіл призначалися "премьер-министром по согласованию с президентом" - це ж кінець місцевому самоврядуванню!!!
максим равский
Четвер, 04:34, 04.02.10
-2 (Всього: 2)
Рыхлая власть не способна изменить ситуацию в стране.
Павло Славинський   Четвер, 10:21, 04.02.10
+1 (Всього: 1)
А вам потрібно, щоб ситуація в країні постійно змінювалася?
максим равский   Четвер, 10:25, 04.02.10
0 (Всього: 0)
когда надо-изменялась, когда надо-удерживалась. Как проголосуют...
Василь Мельничук   П'ятниця, 12:45, 05.02.10
0 (Всього: 0)
Рихлість влади у нас закладена конкурентним тандемом президент-премєр. Як тільки ми перейдемо до президентської чи до парламентської республіки ситуація значно покращиться. Але місцеве самоврядування чи місцеві держадміністрації до цього не мають відношення.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.