Дебати → Перегляд

Опозиція, за інформацією Української правди , вибиває ефір на Інтері для Тимошенко. А хто ВОНА тепер. Ані депутат ВР, ані голова опозиційного уряду, ані голова об,єднаної опозиції і ще дуже багато ані.. Надавати ефір отозиції конче треба. Але серед опозиціонерів є багато мудрих, виважених, конструктивних, толерантних і водночас принципових осіб яким, в часи коли країну треба об,єднувати і безперечно тримати в напрузі і під контролем владу, і треба надавати доступ до ЗМІ. ЮВТ , як засвідчує досвід, не здатна ані на перше, ані на друге. ВОНА- руйнівник по своїй натурі і ніколи злагоди і конструктиву в суспільство не внесе. Хай би трішки відпочила після невтомної праці і дала іншим відпочити від себе. Окрім того її присутність в політиці і притензії на вічне лідерство, не позволяють об,єднатись решті опозиції. А такє єднання вкрай потрібне, бо влада безконтрольна прагне стати абсолютною владою. І це найбільша загроза для суспільства. А, як міркують про це учасники POLITIKO???

Середа, 16:49, 14.04.10
іван небайдужий
0 Проти
2 За

Аргументи

Олекса Русс
Середа, 18:21, 14.04.10
+1 (Всього: 1)
Яка різниця хто вона така - вона сповідує ліберальні цінності як і усі інші, а це означає, що усі однакові!
Ви краше спиталі про лихварське суспільство, та про ідеологію тих, хто його створив, а усі інше - то лайно. Політика і є лайно як і усі українські партії - то усі лайно, що має буди заборонено !
іван небайдужий
Середа, 19:52, 14.04.10
0 (Всього: 0)
Я згідний ,але інших ми не виховали і змушені вибирати завжди лайно котре смердить меньше.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.