Дебати → Перегляд

Вчора в Свободі Шустера прозвучала інформація про намір бандюковичів підняти у 42 рази плату за телевізійну рекламу. Лише сліпому невігласу не зрозуміло ,що їх цікавлять не наповнення бюджету, хоч вони видають саме це за основну мету, а тотальний наступ на свободу слова. Похоронивши рекламу, яку ми так не любимо, вони похоронять всі більш- менш вільні ЗМІ і програми ,які існують за рахунок надходжень від реклами. Навіть Савік заявив ,що вони змушені бідуть закрити свою "Свободу слова". 5 Канал також опиниться під загрозою банкрутства. Я вже не кажу про регіональні телеканали. І не треба буде бити журналістів, закривати їм рота, забороняти їм доступ до інформації ї т. д. І будемо ми ,як колись дивитись програму "Час" і російські та єврейські канали,яким вчора ж дали доступ до трансляцій своїх програм на території України. А як міркують з цього приводу відвідувачі ПОЛІТИКО? Про яку свободу і незалежність ми тоді вестимемо мову.

Мітки: Політика
П'ятниця, 12:25, 23.04.10
іван небайдужий
2 Проти
1 За

Аргументи

Сергій white
П'ятниця, 16:23, 23.04.10
+2 (Всього: 2)
Якщо Савік каже що це змусить закріти передачу, то я йому вірю. Ця людино рідко дає особісті оцінки. Хоча...

До речі, особисто ничого не маю проти реклами. В Україні вона виоконує щей роль популярізації мови та українских цінностей. Для мене це очевидно. Так, вона довга, але ніхто не заважає вам відключити звук та почитати наприклад книжку ці 15 хвилин.
Чи ще краще - купити доступт до телеархіву онлайн та дивитися ті передачі які вам подобаються у зручний для вас час, просто перематуючи рекламу.

Я вважаю, що ситуація зрекламою яка склалася у нас - вона не досить зручна для дюдей, але нормально з точки зору світової практики. Якщо тобі не подобається вона - піписуйся на платні канали там де її взагалі немає.

Тому найкраще що може зробити влада у цьому напрямку - це розвивати цифрове телебачення як алтернативу безоплатному. А також робити суспілне телебачення, в якому можна заборонити рекламу (бо воно буде з подадків фінансуватися). А втручання в приватний бізнес власників каналів - це не їх справа.
Юрій Гаврилечко
П'ятниця, 15:39, 23.04.10
-1 (Всього: 1)
1) Вони дійсно не думають про наповнення бюджету
2) Ніякого "банкрутства каналів" не буде з двох причин: реклама залишиться, але більшою мірую продуктів ТНК (вони можеть таке підвищення безболісно витримати), та і обійти цей закон просто - схему вам намалює першій-ліпший бухгалтер
3) Де ви бачили в РФ еврейські канали, які нібито запропонують дивитися українцям?
іван небайдужий   П'ятниця, 18:16, 23.04.10
0 (Всього: 2)
http://www.pravda.com.ua/news/2010/04/22/4955796/
Олександр Равчев
П'ятниця, 17:32, 23.04.10
-2 (Всього: 4)
Во первых ТВ это не все средства массовой информации.
Во вторых, львиную долю нормального рекламного ролика составляет его создание а не трансляция. Потому что хороший ролик можно и через другие медиа-носители показывать, а ерунду только через ТВ, как обязаловку можно пичкать.
В третьих, для крупных коорпораций - это не страшно. Несколько лет назад налог на добычу артезианской воды подняли в 22 раза, а цена на пиво "Оболонь" выросла на пару копеек. Просто по другому составляется бюджет.

Выводы:
1) Рекламы станет меньше
2) Реклама станет качественее - потому что за такие деньги фигню не будешь крутить
3) Начнут больше использоваться другие медиа-носители
4) В предвыборной агитации начнут отходить от влияния через ТВ.
5) Начнут больше использовать не прямую рекламу.
Володимир Шелега   П'ятниця, 20:17, 23.04.10
0 (Всього: 0)
Цілковито підтримую Олександра! Якраз усе так само хотів розписати по пунктах, але зараз не бачу в цьому потреби, адже Саша вже це зробив! І я не розумію людей які поставили йому мінуси (тобто не згідні з ним). Це ж не збільшення податків на ведення теле-радіо діяльності, а лише збільшення плати за рекламу яка в нас в країні не є якісною і її так вже багато, що усіх уже "тошнить" від неї! І я не знаю наскільки потрібно бути бовдуром, щоб бути проти цього збільшення плати, повірте компанії не збідніють як і національні, так і місцеві, адже знаючи які люди керують ними, можу сказати з впевненістю ніхто банкрутом не стане! А щодо свободи слова (якщо звичайно вона була до того:), то нікуди вона не дінеться, адже що реклама має до неї?! А автор цих дебатів мене розсмішив, своїм мисленням на рахунок свободи слова))) ...хотів продовжити коментувати, але не має бажання зараз багато друкувати:) Та й що можна говорити, коли 5 канал для людини є зразком демократії і свободи слова в Україні... Потрібно спитати ПОРОШЕНКА))))

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.