Дебати → Перегляд

А чия ж концептуальна влада в Україні, … хто знає?

Понеділок, 04:04, 16.08.10
Олександр Орлов
0 Проти
3 За

Аргументи

Дмитрий Пожарский
Середа, 17:44, 18.08.10
+1 (Всього: 1)
Сейчас у нас в обществе есть идея, которая не оглашается а находится в умолчаниях: выгодно продай (выгодно продайся).
Олександр Орлов
Понеділок, 04:06, 16.08.10
+1 (Всього: 3)
Дуже подобалось питання Петра Вернигори у моєму попередньому матеріалі (див. http://politiko.com.ua/blogpost37966). Вирішив винести його на дебати.

На мою думку, ми маємо прихований конфлікт управління. Найбільш успішно Україною намагається керувати дуже досвідчений та давно діючий, але втрачаючий ефективність, - глобальний західний центр керування (умовно кажучи – світова фінансова олігархія). Але з ним конкурують нові центри впливу, що намагаються здобути концептуальну владність – у Россії, Західній Європі, навіть США та всередині самої України. Поки ще це в новаків погано виходить, але вони мають нагоду.
Олександр Орлов   Понеділок, 04:22, 16.08.10
+4 (Всього: 4)
А концептуальна влада повинна бути – нашою, нам треба разом зростати до такого рівня дієспроможності та відповідальності!
Петро Вернигора   Понеділок, 05:28, 16.08.10
+4 (Всього: 4)
Саша - саме так - і тільки так - то є суть та соль усієї політики в Україні, і поки громадяни це не зрозуміють - діла не буде.
Олександр Орлов   Понеділок, 18:26, 16.08.10
+2 (Всього: 2)
На прохання Тараса Плахтія (він зараз не має доступу до мережі) долучаю до дискусії його матеріал «У кого в Україні реальна влада і як повернути її законному власнику?» http://politiko.com.ua/blogpost35646. Там є такий вісновок: Очевидно, що сучасних умов у геополітичному розумінні Україна є об’єктом зовнішнього управління, і практично неспроможна опиратися зовнішнім впливам у довгостроковій перспективі через те, що її еліти не розрізняють та нездатні критично проаналізувати зовнішні стратегії, а також виробити і реалізувати власні стратегії вищого інтелектуального рівня. Тому українське суспільство, немов пластична маса, піддається формотворчій волі конкуруючих глобальних гравців, які планомірно ліплять з нього бажану їм інертну сукупність атомізованих людей, що разом складають споживацьке зденаціоналізоване суспільство. Внаслідок цього наша держава все частіше стає розмінною монетою в процесі збалансування чужих геополітичних інтересів.
Дмитро Клець
Вівторок, 13:49, 17.08.10
-1 (Всього: 1)
Олександре, спочатку треба всім вийти на якесь ОДНЕ пояснення нашого суспільства. Причому, пояснення, доказово краще від інших.
І тільки на основі цього пояснення робити конкретні висновки та пропозиції.
Інакше всі оці балачки - це ГАДАННЯ НАВМАННЯ.
І найсумніше те, що таке пояснення вже створене.
Але Ви, пане Олександре, шукаєте його не за тими критеріями.
Бо звертаєтеся до тих, хто сліпо утверджує лише ПРАВОТУ СВОЮ. І найбільше в тому, що вони тямлять якраз найменше.
А потрібна ПРАВОТА ДУМКИ. Незалежно від її автора чи носія.
Різниця ніби зовні й невелика.Однак за змістом ці критерії ПРОТИЛЕЖНІ.
Тому і приводять до протилежних наслідків.
Олександр Орлов   П'ятниця, 23:27, 20.08.10
0 (Всього: 0)
Дмитро, а що Ви думаєте, все-ж таки, по темі запитання? Хто володіє думками українського суспільства – й «еліти» й «пересічних громадян»? Хто конструює майбутнє нашої країни?

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.