Дебати → Перегляд

Що заважає перетворити Любов до Батьківщини на тривалий сталий розвиток України?

Понеділок, 07:01, 16.08.10
Олександр Орлов
1 Проти
6 За

Аргументи

Друг Промінь
Вівторок, 13:56, 17.08.10
+3 (Всього: 3)
Викривлене бачееня патріотизму - "покрачав який сильний патріот , вдягнув вишиванку , порадів яка в нас чудова Україна і назад на кухню плакати про насущні проблеми та приниження"
Алексей Плетнёв
Понеділок, 23:43, 16.08.10
+1 (Всього: 3)
Думаю, що справа в моралі українського народу і патріотів. Треба не тільки бути патріотом і "щось" робити. Треба ще й мати знання, як зробити все найкращим чином в умовах конфліктного управління.
Олександр Орлов
Понеділок, 07:03, 16.08.10
+1 (Всього: 1)
Передивившись дискусію http://politiko.com.ua/blogpost37978, замислився над таким питанням та прошу допомоги у пошуках відповіді.

Сперш за все – треба зрозуміти, чому патріоти, насправді готові віддати життя за щастя свого народу, за Батьківщину, майже сто років вмирають самі та вбивають інших патріотів, а у результаті – той самий народ швидко перетворюється на натовп, а Україна – у занепаді!
Олександр Орлов   Понеділок, 07:04, 16.08.10
+1 (Всього: 1)
Я маю на увазі всіх патріотів, яких було багато й серед революціонерів та червоноармійців, й серед вояків різноманітних «білих армій», «жовто-блакитних» та «зелених» під час Громадянської війни 1919-1921; й серед бійців опергруп НКВС та загонів УПА другого, невизнаного, етапу Громадянської війни на Україні у 40-50-х рр на Західній Україні; й у лавах протистояння сучасних радикально-патріотичних рухів різних ідеологічних напрямків. Патріоти минулого й сьогодення мали різні уявлення про те, що саме треба робити, та яке воно – щастя народне, але й ті, хто тимчасово спромігся військової перемоги, й переможені – всі ми доки програваймо війну за нашу Рідну Україну-Мати. Чому саме тимчасові військові перемоги та успіхи у суспільному будівництві не призводять до надійного результату, чому знов ми розуміємо – Вітчизну треба рятувати?
Алла Пирог
Четвер, 23:17, 19.08.10
0 (Всього: 0)
Отвечая на этот вопрос, хочется вспомнить слова профессора Преображенского из романа Булгакова "Собачье сердце":


"Когда эти баритоны кричат "бей разруху!" - Я смеюсь. Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займется чисткой сараев - прямым своим делом, - разруха исчезнет сама собой. Двум богам служить нельзя! Невозможно в одно время подметать трамвайные пути и устраивать судьбы каких-то испанских оборванцев! Это никому не удается и тем более - людям, которые, вообще отстав в развитии от европейцев лет на 200, до сих пор еще не совсем уверенно застегивают свои собственные штаны! "

Мышление менять надо.
Дмитро Клець
Вівторок, 12:38, 17.08.10
0 (Всього: 0)
Пане Орлов, любов до Батьківщини у розумінні Вашому - це переважно ВРОДЖЕНА РИСА ДЕСЬ У 7% НАСЕЛЕННЯ. Однак такі люди в умовах антиринкового суспільства та держави неправової аж ніяк не є впливовими чи авторитетними для БАЙДУЖОЇ БІЛЬШОСТІ.
Тут потрібне розуміння ситуації ІНШЕ. Звідси випливають і методи покращення ІНАКШІ ВІД ПРОПОНОВАНИХ.
Олександр Орлов   П'ятниця, 23:31, 20.08.10
0 (Всього: 0)
Пане Клець, з чого Ви зробили такі висновки щодо мого розуміння? Та що маєте на увазі під «запропонованими методами»?
Едуард Ганський
Понеділок, 16:43, 16.08.10
0 (Всього: 2)
Клептоманські інстинкти більшості населення.
Павло Славинський
Понеділок, 15:27, 16.08.10
-1 (Всього: 1)
Перепрошую - кому заважає? Януковичу і Азарову? Мабуть, її відсутність.
Олександр Орлов   Понеділок, 18:53, 16.08.10
+1 (Всього: 1)
А якщо перестати чекати "доброго пана", то може - питання стане більш зрозумілим? Та не виникне зустрічного "кому заважає?". Що до Вашого питання кому - Вам, мені, іншим людям, які хотіли б змінити життя на краще та щось намагаються зробити!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.