Дебати → Перегляд

Сьогодні в Лондоні пройде добовий страйк працівників метро. Недавно у Франції страйки охопили декілька мільйонів трудящих. Точно також страйкують у Греції, Німеччині, Польщі та ін. Приводи до страйків різні – зростання цін, малі зарплати, підвищення пенсійного віку тощо. Українські профспілки і ліві сьогодні абсолютно не відстоюють сторону робочого класу, оскільки КПУ і профспілкові боси (Хара, Стоян) всі при владі. Я вважаю, що українські опозиційні сили на даному етапі може об'єднати страйковий рух. Страйки зараз можуть похитнути синю хунту Януковича. В Україні, як ні в якій країні ЄС досить приводів до страйків. А Ви підтримуєте страйки в Україні, як вимушену міру чи заперечуєте?

Понеділок, 04:17, 04.10.10
Олег Леусенко
1 Проти
9 За

Аргументи

Денис Пілаш
Понеділок, 05:14, 04.10.10
+5 (Всього: 5)
Ці "профспілки" (ФПУ) контролюються самими ж власниками, а "ліві" партії не мають жодного стосунку до лівизни. Страйки в Україні відбуваються, але, на жаль рідко: в числі останніх прикладів - італійський страйк на Полтавському ГЗК у м. Комсомольську. Робітники намагалися зупинити наступ на дотримання техніки безпеки, але їх виступ було придушено, а активістів - звільнено. Хоча був і ряд виступів, які завершувалися частковою перемогою (Херсонський машинобудівний, "Кримтролейбус" тощо).
Майбутнє - за справді незалежним робітничим і соціальними рухами, а не за однаковими за своєю класовою сутністю владними чи опозиційними політиканами.
Олег Леусенко   Понеділок, 16:32, 04.10.10
+3 (Всього: 3)
Денисе, справа у тому, що навіть ці маленькі страйки дуже мляво обговорювалися у ЗМІ. І не варто робити страйки на одному чи двох підприємствах. Потрібно організовувати потужну, всеукраїнську страйкову хвилю і долучати до неї все більш галузей.
Віра Сoлук
Середа, 18:44, 06.10.10
+3 (Всього: 3)
Підтримую. В середині 90-х брала в них активну участь.Відносно позиції профспілок поділяю Вашу думку.Профспілка нашої установи просто"кишенькова", за власні преференції продасть усе й усіх.
Олег Леусенко   Субота, 02:12, 09.10.10
+1 (Всього: 1)
Так це всім відомо, що боси профспілок сьогодні всі при владі. Тому потрібно їх знімати чи реєструвати свої, незалежні страйкоми. До речі, я теж перебував у шахтарському русі та активно підтримував страйкарів ще за часів Союзу - у 1989 році у Донецьку.
Володимир Лозицький
Понеділок, 16:41, 04.10.10
+3 (Всього: 3)
Давно пора.
Олег Леусенко   Вівторок, 03:30, 05.10.10
+2 (Всього: 4)
Главное, что меня беспокоит - никто из оппозиционных политиков не занимается серьезно украинскими трейд-юнионами. Может боятся создать сильное и независимое забастовочное движение, т.к. надеются сами, когда-нибудь придти к власти?
Злая Белка
П'ятниця, 22:43, 08.10.10
+2 (Всього: 2)
якщо це дійсно вимушений захід, то підтримую
Олег Леусенко   Субота, 02:13, 09.10.10
0 (Всього: 2)
А хіба Ви, пане Олександре. бачити інший вихід у боротьбі з сьогоднішньою хунтою?
Nicholas Karyaka
Середа, 22:18, 06.10.10
+2 (Всього: 2)
Олег, профспілки підконтрольні ПР. То і очікувати від них нічого.
Олег Леусенко   П'ятниця, 16:52, 08.10.10
+1 (Всього: 1)
Пане Миколо, знаю, що і Стоян, як і Хара - це головні зрадники робітничого класу, хоча і паразитують на шиї людей. Не зрозуміло, чому колективи не виступають з ініціативами про недовіру цим панам з Партії регіонів?
Сергій Маслюченко
Середа, 13:22, 06.10.10
+2 (Всього: 2)
согласен.
только вот у нас в городе на предприятии собирались выйти, но сказали, что если выйдут, то всех уволят (сказал глава профсоюза).
Олег Леусенко   Середа, 15:59, 06.10.10
+2 (Всього: 2)
Людям пора выходить из советского трусливого оцепенения. Переизбирать лидеров профсоюзов, применять контрмеры локаутам от власти и прочее. Тем более, им терять нечего, кроме рабских будок и намордников.
В'ячеслав Бачило
Понеділок, 15:07, 04.10.10
+2 (Всього: 2)
Звичайно підтримую. Це каталізатор тотальних зрушень в державі.
Олег Леусенко   Понеділок, 16:35, 04.10.10
+3 (Всього: 3)
В’ячеславе, але дивлячись на сьогоднішню опозицію, я поки що не бачу серед її лідерів, хто має вплив на галузеві профспілки або на лідерів у великих робочих колективах.
Игорь Малега
П'ятниця, 16:34, 04.02.11
0 (Всього: 0)
нам это не светит. И в Африке заварухи. Нам абы мыром та за столом посыдиты.. То что людям жизнь- Украинцам по колена.
Роман Хомин
Четвер, 04:11, 14.10.10
0 (Всього: 0)
Вся світова цивілізована демократія примається на профспілках! це рушій всьому у будь-якій країні! проблема укр. профспілок у тому, що вони самі не знають свого реального потенціалу і прав! про це треба говорити багато і всюди, щоб люди почали замислюватись над цим! Дякую за питання!
Совушка ...
Субота, 17:37, 09.10.10
-1 (Всього: 3)
По-перше, яка хунта?.. В нас президент прийшов до влади внаслідок ВИБОРІВ, а не перевороту... Та і можна подумати, що в нас військова диктатура... Ми такі барани, що нам навіть війська непротрібні, щоб нас в послуху тримати. Та була б в нас в країні диктатура, вас би вже посадили...
Це що, щоб слово гарне сказати? Господи, таке враження, що в вас навіть гугла нема.. не знаєте, спитайте в нього.

Страйк на Полтавському ГЗК виявив всю неефективність таких дій. Люди, працівники підприємств надто залякані. Думаю, на даний момент страйк не те, що неефективний, він просто не може стати таким внаслідок відсутності солідарності працівників.
Олег Леусенко   Неділя, 05:00, 10.10.10
+1 (Всього: 1)
У мене таке враження, що це Ви не знаєте про Гугл. Хунта - це не обов’язково військова диктатура, але й громадянська. По-друге, Вам не вистачає інформації щодо антиконституційності дій синьої влади при створенні коаліції тушок, потім при перенесенні виборів, а зараз при вибіркових змінах Конституції. По-третє, Ви б йшли у форум квітконосів аби не писати тут "аргументи" типа "надто залякані" чи то порівнювати страйк працівників трудящих з "солідарністю працівників". Це ж не перше травня))
Совушка ...   Неділя, 05:07, 10.10.10
-1 (Всього: 1)
По-перше, ви все ж подивіться в гуглі По-друге, антиконституційність і диктатура, це, вибачайте різні речі, і я не з марса, як би вам цього не хотілося... На жаль по-третє, в самі зрозуміли, що нагородили?.. Я мала на увазі, що людям покажеш пряник чи кнут і вони як миленькі зроблять все, що треба... Подивіться в гугл значення слова солідарність, а тоді починайте говорити про першотравневу демонстрацію.. А, ПеСе, ви, мабуть мали на увазі слово кліка... Якщо в вас нема пошуковиків з радістю допоможу підшукати потрібні слова.
Олег Леусенко   Середа, 04:00, 13.10.10
0 (Всього: 0)
Дійсно, антиконституційність та диктатура - різні речі. Але ж януковичам вдалося ввібрати всі ці константи. Ви кажете не про людей гомо сапієнс, а про приматів гомо совєтікус. А це різні речі, дійсно. Ви на цьому гуглі, пані, зациклилися. А я виріс на книгах, саміздаті та ін. альтернативних джерелах інформації. Не Вам мені розповідати про першотравневі демонстрації - http://oleg-leusenko.livejournal.com/22268.html. Хунта - вона і в Африці хунта. Й Тимошенко з Тягнибоком також не помилилися, коли ще у березні казали, що в країні до влади прийшла хунта. Читайте не гугл, а українську та світову публіцистику. Добраніч
Игорь Малега   Середа, 14:34, 09.02.11
0 (Всього: 0)
у нас и интернет есть и телевизор - хоть есть на шо посмотреть, а на себя нет времени...мы сильно мудрые и сильно заняты.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.