Хмара міток

Позначок немає

Стрічка аргументів

15:55
Було п`ять президентів - усіх обгадили і самі досі в лайні. Шостим обрали коміка, і його також обгадили. То який же президент потрібен ...У меня сложилось впечатление, что президентов в Украине выбирают не граждане Украины, а марсиане просмотревшие все серии квартала ...
18:45
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Сегодня Украиной управляет кто угодно, но только не украинцы! Америка, Европа, Евреи и прочие проходимцы!
19:56
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Панове самопатріоти, ми із сестрою давно всі ваші марення та заскоки розжували навіть популярно і помістили ці пояснення у блозі ...
20:03
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Шановні коментатори, а, можливо, є сенс подумати над тим, чому за останні 30 років незалежності в українській владі почали домінувати ...
23:09
Чи потрібно відстоювати національні кадри і витіснити представників нацменшин яе корумпуючу складову в структурі влади. "Хто не бореться ...Повинні бути не просто національні кадри на державній службі, а чесні і віддані українській нації, переконані націоналісти.

Павло Славинський   Неділя, 23:12, 16.01.11
4 За
0 Проти
Останній аргумент (Павло Полуботок, 09:55):
в опитування

Павло Славинський   Неділя, 12:00, 22.08.10
10 За
11 Проти
Останній аргумент (Андрій Чорнота, 02:05):
Бережіть чистоту нації. Так через кілька десятків років нас зовсім не залишиться.

Павло Славинський   Четвер, 13:38, 08.04.10
8 За
2 Проти
Останній аргумент (Денис , 16:31):
Москювофилия - атрибут думаещего украинца!

Павло Славинський   Вівторок, 17:59, 06.04.10
7 За
1 Проти
Останній аргумент (Генерал Очевидность, 17:17):
Хм, а почему свидорастический хероизм возник только через 50 лет после смерти Сталина? Шо ж вы тогда молчали, засунувши язык в труднодоступные места? Видать, усатый крепко вас на пятую точку присадил)))

Павло Славинський   П'ятниця, 01:33, 19.03.10
0 За
2 Проти
Останній аргумент (Павло Славинський, 02:05):
На мою думку, перелік незадовільний. По-перше, названі не конкретні програмні продукти, а торгові марки, причому часто некоректно. Наприклад, в якості операційної системи рекомендується Windows (торгова марка корпорації Micosoft), але не вказана версія. Невже можна вважати прийнятним вивчення в 2010 році Windows 1.0? В якості альтернативи запропонований Linux - назва ядра кількох сотень часто слабкосумісних (порівняно з родиною Windows) дистрибутивів; натомість, в якості антивірусних програм рекомендуються Kaspersky (Eugen, мабуть - власник фірми, що випускає досить багато різного ПЗ) і Symantec - власне, назва компанії із річним доходом в 6 млрд. доларів (невже в школі пропонується вивчати компанію?) По-друге, зовсім не витримані призначення ПЗ. Так, в якості растрового графічного редактору пропонується або (MS) Paint - простенька програмка, розповсюджувана як частина MS Windows (деяких версій), або (Adobe) Photoshop - професійний графічний редактор. Це так само, якби пропонували для освоєння або самокат, або космічний шатл на тій підставі що і те, і те - транспортні засоби. По-третє, автори зовсім не думали про вартість ПЗ(а може, якраз думали - про власну кишеню). Так, зовсім не запропоновано безкоштовного текстового процесору - виключно MS Word. Цікаво, скільки коштує пропхати конкретний продукт в навчальну програму на рівні міністерства? Наприклад, парти виробництва певного заводу? Вартість ліцензії на деякі з рекоменованих для вивчення програм досягає 1000$ на 1 користувача (вже згаданий Adobe Photoshop, наприклад). Якщо вчитель захоче навчити дітей чогось більшого, ніж Paint, школі доведеться витратити на ПЗ більше грошей, ніж на обладнання комп'ютерного класу (навіть враховуючи, що Photoshop працює в Linux-базованих системах). По-четверте, деякі пункти є вочевидь неякісними. Клавіатурний тренажер Stamina без додаткових виправлень від виробника відрізняється фразами на кшталт (вибачте) "Буратино дрочил, дрочил и сгорел". Програма, нагадаю, рекомендована МОН України.

Павло Славинський   Четвер, 13:27, 14.01.10
12 За
5 Проти
Останній аргумент (Василь Гук, 20:39):
не вважаю Гітлера злочинцем, він боровся за свою націю

Павло Славинський   Середа, 18:33, 06.01.10
5 За
11 Проти
Останній аргумент (Ростислав Іваник, 01:50):
Погоджуюся. Тут навіть аргументувати не потрібно - це звичайна аксіома.

Павло Славинський   Четвер, 13:25, 24.12.09
6 За
2 Проти
Останній аргумент (Василь Мельничук, 23:27):
На мою думку ці два права не суперечать одне одному. Якщо якийсь народ хоче створити свою державу, то він має на це право. Сепаратизмом слід вважати процес, коли якась частина народу, який вже має свою державу хоче відірвати частину території від іншої держави, або бажання певних сил розірвати країну розділивши один народ (Тайвань і Китай) Приклади самовизначеня: Україна, Словенія, Хорватія, країни прибалтики, Абхазія і т.ін. Приклади сепаратизму: Косово (албанці-сепаратисти), Придністровя, Тайвань, Пінв.-Півд. Корея.

Павло Славинський   Вівторок, 13:33, 24.11.09
7 За
3 Проти
Останній аргумент (Павло Славинський, 13:34):
З вибору право/закон - право пріорітетніше. Якщо ситуація передбачена законами, то вибір взагалі не має значення. Тут питання в тому, що робити, якщо ситуація непередбачена. Якщо головніший закон - то всі дії, не передбачені законом, незаконні. Якщо головніше право - то поки людина не заважає іншим (не утискає їхні права), це її проблеми, що вона робить. От і різниця. З вибором законність/справедливість - складніше. Людина може порушувати закон заради справедливості, але тоді має свідомо нести покарання згідно інших законів. Останній приклад - хлопці, що Леніна калічили.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.