Хмара міток

Позначок немає

Стрічка аргументів

15:55
Було п`ять президентів - усіх обгадили і самі досі в лайні. Шостим обрали коміка, і його також обгадили. То який же президент потрібен ...У меня сложилось впечатление, что президентов в Украине выбирают не граждане Украины, а марсиане просмотревшие все серии квартала ...
18:45
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Сегодня Украиной управляет кто угодно, но только не украинцы! Америка, Европа, Евреи и прочие проходимцы!
19:56
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Панове самопатріоти, ми із сестрою давно всі ваші марення та заскоки розжували навіть популярно і помістили ці пояснення у блозі ...
20:03
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Шановні коментатори, а, можливо, є сенс подумати над тим, чому за останні 30 років незалежності в українській владі почали домінувати ...
23:09
Чи потрібно відстоювати національні кадри і витіснити представників нацменшин яе корумпуючу складову в структурі влади. "Хто не бореться ...Повинні бути не просто національні кадри на державній службі, а чесні і віддані українській нації, переконані націоналісти.

Алекс Кухарчук → Дебати

Алекс Кухарчук   Середа, 00:28, 19.05.10
6 За
14 Проти
Останній аргумент (Юрій Сугак, 18:23):
пора будувати щось новеньке, а не користуватися кількастолітніми вигадками. парламентська? республика? навіщо! краще за анархію нічого не вигадати, надійніше за тиранію не знайти - то може з усього повибирати найцікавіше та жити щасливо :)

Алекс Кухарчук   П'ятниця, 13:51, 07.08.09
4 За
8 Проти
Останній аргумент (Ратібор Девяткин, 14:22):
Віра, на мою думку, дана людині від природи. Одні вірять в існування Бога, інші вірять що Його не існує. Але навіть без прив"язки до релігії можна сказати, що людина завжди в щось вірить, наприклад у світле майбутне, або якщо небо похмуре, то піде дощ. І це віра, а не знання, знаннями це можна було б назвати, якщо це було б невідхильною закономірністю.

Алекс Кухарчук   Четвер, 14:32, 06.08.09
11 За
8 Проти
Останній аргумент (Олександр Жакун, 15:10):
Ні. Віра без релігії це самообман

Алекс Кухарчук   Четвер, 18:45, 23.04.09
7 За
11 Проти
Останній аргумент (Юрко Н., 19:37):
Ми можемо згадати перезавантаження 1917го року. Було погано, а стало ще гірше.

Алекс Кухарчук   Середа, 23:06, 22.04.09
5 За
3 Проти
Останній аргумент (Роман Богданович, 23:28):
Звісно, думають тільки про себе. А наші люди терплячі.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.