Хмара міток

Позначок немає

Стрічка аргументів

21:00
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Кривонос- манкурт ! И не стыдно с такой фамилией вылизывать залы русским шовинистам ? Новые арийцы, блин - Ра!
13:44
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Німці з американцями. Американці вказують, німці стоять у штурвала і крутять його, газують, гальмують, маневрують. А вся українська ...

Иван Артамонов → Дебати

Иван Артамонов   П'ятниця, 02:18, 15.05.09
4 За
10 Проти
Останній аргумент (Невідомий користувач, 06:10):
Підтримаю, але згоден відсотків на 60. Бо для прем'єра завжди важлива команда. У Юлії Тимошенко, на жаль, немає потужної команди у складі Кабінету міністрів: якщо "бютівські" міністри цілковито і повністю слідують визначеному прем'єром курсу, то "нунсовські" (особливо призначені за президентською квотою) тільки те і роблять, що привносять в роботу кабміну проблеми, конфлікти, суперечки. Саме тому ефективність роботи кабміну Ю.Тимошенко досить низька. Якби БЮТ вдалося одноосібно сформувати кабмін, то ефективність роботи зросла б у десятки разів.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.