Хмара міток

Позначок немає

Стрічка аргументів

23:09
Чи потрібно відстоювати національні кадри і витіснити представників нацменшин яе корумпуючу складову в структурі влади. "Хто не бореться ...Повинні бути не просто національні кадри на державній службі, а чесні і віддані українській нації, переконані націоналісти.
22:52
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Не означає. Зовнішнє втручання навпаки тормозить розвиток України, як і будь-якої іншої держави. Україна може розвиватися без зовнішнього ...
12:21
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...На даний момент Україною керує олігарх Ахметов, який має найбільший вплив на Зеленського, прем'єр - його людина. Але втручаються, ...
19:38
Для повної переробки всіх відходів і остаточного вирішення проблеми відходів (зокрема - проблеми львівського сміття) необхідно і ...Занадто примітивний підхід. Вирішення проблеми відходів можливе і без сортування сміття - є технології

максим равский → Дебати


максим равский   Субота, 20:30, 19.12.09
4 За
0 Проти
Останній аргумент (Михаил ., 04:01):
Не обманывай.Пряздрявления пишут заранее,а крутят в тот момент,когда все проважают старый год.Отвлечемся от этого кандидатского хорошей рекламой.


максим равский   Субота, 11:55, 19.12.09
4 За
3 Проти
Останній аргумент (Ольга Киянка, 12:21):
Згодна (з поправкою аналогічно О.Равчева). Гасло "Всі різні - всі рівні", запозичене з біблії, насправді є викривленням думки зі неї, бо там йдеться не про рівність, а про рівнопотрібність. І ще, ризикну зацитувати таке: “Не повинно бути, щоб в людському суспільстві всі були рівними, щоб найнижчі зрівнялися в усьому з найвищими. Правда, до цього прагнуть соціалісти, але даремною є боротьба проти природи речей. Між людьми існують з народження значні й численні відмінності; не всі є рівні по здібностям, бажанню працювати, здоров'ю, силі; слідом за цією невідворотною нерівністю йде відмінність в положеннях та плинному успіху. Це йде на користь як індивідуумам, так і всім; адже суспільне життя вимагає різноманітних здібностей до праці та різних занять…”

максим равский   Субота, 11:06, 19.12.09
5 За
3 Проти
Останній аргумент (Олеся Наумовська, 11:27):
Абсолютно згодна! Звичайно, порядок і соціум впливають і сильно, але це не вирішально. Більшість видатних українців вийшли "з глибинки", з бідних сімей, пробилися, як паростки крізь каміння. І я на своєму досвіді переконалася, що, якщо поставити собі щось за мету, вона реалізовується, якщо докласти максимум зусиль.


максим равский   Четвер, 22:21, 17.12.09
1 За
0 Проти
Останній аргумент (Генерал Очевидность, 22:24):
Мне тупо пофик;)

максим равский   Середа, 00:32, 16.12.09
2 За
6 Проти
Останній аргумент (APTYPPOM Країнабез##, 00:34):
в кращому випадку)))

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.