Хмара міток

Позначок немає

Стрічка аргументів

23:09
Чи потрібно відстоювати національні кадри і витіснити представників нацменшин яе корумпуючу складову в структурі влади. "Хто не бореться ...Повинні бути не просто національні кадри на державній службі, а чесні і віддані українській нації, переконані націоналісти.
22:52
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...Не означає. Зовнішнє втручання навпаки тормозить розвиток України, як і будь-якої іншої держави. Україна може розвиватися без зовнішнього ...
12:21
Поясніть, розтовкмачте мені, добрі люди, хто сьогодні не формально, а реально править українською республікою: корінні українці, ...На даний момент Україною керує олігарх Ахметов, який має найбільший вплив на Зеленського, прем'єр - його людина. Але втручаються, ...
19:38
Для повної переробки всіх відходів і остаточного вирішення проблеми відходів (зокрема - проблеми львівського сміття) необхідно і ...Занадто примітивний підхід. Вирішення проблеми відходів можливе і без сортування сміття - є технології

Олег Леусенко → Дебати
Олег Леусенко   Субота, 00:28, 06.11.10
3 За
0 Проти
Останній аргумент (Євген Сойкін, 06:13):
прості кияни відчувають що місто їм вже не належить, тому і забили, бо як не донецьке ОЗУ, то якесь інше - все одно не кияни. то нащо надриватися для когось?

Олег Леусенко   Середа, 03:56, 03.11.10
7 За
4 Проти
Останній аргумент (fds fdsa, 13:34):
Сегодня ни одна страна не отдаст никому и никогда ни одного метра своей территории. Если мы говорим о возврате Украине ее этнических земель, то давайте не забывать о том, что в таком случае Польша сегодня может объективно требовать часть Правобережья, Россия - Восточную Украину, Турция - Крым, Румыния - часть Закарпатья, Молдавии - земли Таврии... Я уже не говорю о других странах вроде Армении, чьей этнической территорией является современная Турция.

Олег Леусенко   Понеділок, 04:17, 04.10.10
9 За
1 Проти
Останній аргумент (Совушка ..., 17:37):
По-перше, яка хунта?.. В нас президент прийшов до влади внаслідок ВИБОРІВ, а не перевороту... Та і можна подумати, що в нас військова диктатура... Ми такі барани, що нам навіть війська непротрібні, щоб нас в послуху тримати. Та була б в нас в країні диктатура, вас би вже посадили... Це що, щоб слово гарне сказати? Господи, таке враження, що в вас навіть гугла нема.. не знаєте, спитайте в нього. Страйк на Полтавському ГЗК виявив всю неефективність таких дій. Люди, працівники підприємств надто залякані. Думаю, на даний момент страйк не те, що неефективний, він просто не може стати таким внаслідок відсутності солідарності працівників.


Олег Леусенко   Понеділок, 03:59, 20.09.10
5 За
0 Проти
Останній аргумент (Олександр Мартинюк, 23:02):
"между спокойной и более платежеспособной Европой и полулегальной для работы Москвой, кишащей скинхедами и с большим процентом криминала среди работодателей" На чорнуху юрехливу і відповідь чорна.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.