Рейтинг: 9.58

Засновник групи

Новини Всі
Вівторок, 19:30, 27.10.09
Концепція Суспільної Безпеки (КСБ) - Це і ідея про побудову дійсно гідного звання людини у людськом суспільстві, і певне розуміння міроустройства, що дозволяє втілити цю ідею в життя.

В ній проаналізовані світоглядні системи, ідеології, віровчення, даний порівняльний аналіз “святих” писань. Розроблені методологія пізнання, достатньо загальна (у сенсі універсальності застосування) теорія управління, пріоритети управління суспільством і його модель, поняття вищого рівня влади, закон часу (зміна логіки соціальної поведінки людей в XX столітті), економічна теорія, погляд на богослів'я, філософію, психологію, педагогіку, соціологію, глобальний історичний процес і місце Росії, України, Белорусії а також інших країн в нім.

Найшвидше отримати найзагальніше уявлення про КСБ і діяльність ВП СРСР можна через короткі записки - http://politiko.com.ua/blogpost7048

Концепция Общественной Безопасности

Група
КатегоріяГромадська організація
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників68
Web сайтwww.dotu.org.ua

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети