Рейтинг: 3.03

Засновник групи

Новини Всі
Середа, 12:56, 30.09.09
«Козацькі звитяги-2009»

Шановні колеги, запрошуємо вас на перший всеукраїнський форум «Козацькі звитяги-2009», що триватиме в суботу та неділю, 3-4 жовтня 2009 року, з 11:00 до 19:00 в Національному музеї архітектури та побуту України. Урочисте відкриття форуму – 3 жовтня о 12:00.

Адреса: м. Київ, Національний музей народної архітектури та побуту, що в Пирогово.

Організатори: ТОВ „Корабельні Історії”, Міжнародна федерація бойового гопака, Національний музей народної архітектури та побуту України

Серед запрошених гостей форуму: перший президент України Леонід Кравчук, президент Міжнародної торгової палати України Володимир Щелкунов, боксер-чемпіон Володимир Кличко, музикант Олег Скрипка, телеведуча Ольга Герасим’юк, ведучий Савік Шустер та інші.

Вони з’явилися на рубежі XV-XVI століть, коли молода Україна переживала скрутні часи свого становлення, зазнаючи геополітичних утисків. Їх називали козаками – вільними людьми, заступниками рідної землі, вони завжди приходили на допомогу людям, про їх непокірність та відвагу складали пісні та легенди. Здавалося б після руйнації Запорізької Січі козацтво назавжди лишилося в історії. Але за тими ж легендами, у важкі часи завжди з’являються герої. І вони повернулися – справжні козаки та справжні українські традиції, що плекалися поколіннями нащадків – все це чекатиме відвідувачів Всеукраїнського форуму «Козацькі звитяги-2009».

«Козацькі звитяги-2009» - це простір, де кожен зможе відчути себе українцем козацького роду, глибше пізнати культурою свого народу, відчули у собі той козацький дух, який несе в собі бойовий гопак. В програмі форуму передбачені показові виступи, спортивні змагання та майстер-класи з бойового козацького мистецтва - бойового гопака. На присутніх чекає приголомшуючий та екзотичний турнір з Корабельного більярду, яким би радо потішився кожен козак, що колись плавав на човні-чайці. Охочі зможуть долучитися до веселих розваг, конкурсів та козацьких ігор, відкриють таємниці традиційної української езотерики. У програмі форуму: виставка зброї, виставка-продаж виробів народних майстрів, територія «Живе слово» (лікування душі та тіла!), профілактика та допомога від Інституту

проблем наркоманії та наркозлочинності, казки із Сашком Лірником, ярмарок дитячої літератури, виступ кінного акробатичного театру, майстер-класи з вишивки, писанкарства, трипільської кераміки, виготовлення іграшок та прикрас, шоу-програма старовинної та сучасної української музики, виставка-продаж традиційного українського одягу. Для гурманів – чемпіонат з поїдання вареників. Сучасним козакам та козачкам запропонують оволодіти секретами традиційних ремесел. І, звичайно, на них чекатиме козацький обід – запашний куліш просто неба! Головне ж – усі присутні відчують себе частинкою історії, адже разом ми започаткуємо нове свято – День козака, що стане доброю традицією вшанування досягнень і звершень тих українців, які своєю працею і життям зробили вагомий внесок у розвиток України.

Партнери заходу: Міжнародна торгова палата України, юридичне об'єднання «СН-груп», компанія "Адамант", готель "МИР", бюро перекладів "Тезаурус", дитяча фотостудія «Райдуга» Ірини Галдецької , компанія «Шляхетний одяг»

Для акредетації на захід звертайтесь:

Bambu Communication Group

IMC advertising agency

Лада Петухова

Mob: +380 (96) 771-00-94

Tel/Fax: +380 (44) 287-88-42

E-mail: [email protected]

Більше інформації про “Козацькі звитяги-2009”- на сайті: www.kozakfest.org.ua

Третій сектор

Група
КатегоріяГрупа за інтересами
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників8

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети