Рейтинг: 3.20

Засновник групи

Новини Всі
Неділя, 15:53, 06.12.09
У Києві оприлюднено тарифи на комунальні послуги, які набудуть чинності з 1 січня 2010 року
час публікації: 2 грудня 2009 р., 21:34
останнє оновлення: 2 грудня 2009 р., 22:57
версія для друку зберегти як файл відправити поштою перегляд фотоілюстрацій


У Києві оприлюднено тарифи на комунальні послуги, які набудуть чинності з 1 січня 2010 року

Київська міська держадміністрація своїми розпорядженнями від 30 листопада 2009 року затвердила тарифи на житлово-комунальні послуги для населення, які діятимуть з 1 січня наступного року. Тексти розпоряджень оприлюднено на сайті муніципальної газети "Хрещатик".

Це розпорядження № 1332 "Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення"; № 1333 "Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення", а також розпорядження про тарифи на утримання будинків та при будинкових територій для ЖЕКів, ОСББ та ЖБК за № 1335 "Про подовження дії розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.08.2009 № 978, № 979" та № 1334 "Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій".

Згідно з документами, тариф на опалення встановлено на рівні, що діє з 1 жовтня ц.р. і становить 1,6 грн. за 1 кв. м опалювальної площі приміщення на місяць.

На рівні жовтня також залишились тарифи на гарячу воду і водовідведення. Для приміщень, які обладнані лічильниками, тариф встановлено в розмірі 10,05 грн за кубометр (8,80 грн за постачання та 1,25 грн за водовідведення), для приміщень без лічильників - 35,18 грн за 1 особу на місяць.

Тариф на холодну воду і водовідведення також залишиться незмінним - 2,87 грн за 1 кубометр для приміщень з лічильниками та 15,78 грн. за 1 особу на місяць за відсутності лічильника.

Дію тарифів на обслуговування будинків і прибудинкових територій для кожного будинку (введені з серпня 2009 року) продовжено до березня 2010 року.

Як повідомлялось, 13 жовтня прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що уряд домовився з мерією Києва про впровадження з 1 листопада старих тарифів на тепло і гарячу воду.

Того ж дня Київський міський голова Леонід Черновецький повідомив, що підписав розпорядження про зниження з 1 листопада тарифів на житлово-комунальні послуги практично до рівня тарифів, що діяли станом на 1 червня цього року.

Ще через кілька днів мер Києва заявив, що "згідно з угодою, яку я уклав з "Нафтогазом України" і "Київенерго", тарифи в Києві полегшені діятимуть до 10 травня". "Цей документ має силу договору. І ніхто його в односторонньому порядку розірвати не може. Нові тарифи починають діяти в Києві з 1 листопада, і це чітко зазначено у всіх документах", - наголосив Черновецький.

29 жовтня на засіданні сесії Київської міської ради запрошений для доповіді по тарифному питанню перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко повідомив, що тарифи на оплату послуг з опалення та постачання гарячої води в Києві знижено з 1 жовтня, а не як повідомлялось раніше, з 1 листопада.

Группа шанувальників мистецтва піару, масових агітацій.

Група
КатегоріяГрупа за інтересами
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників16

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети