Рейтинг: 8.73

Засновник групи

Новини Всі
Вівторок, 17:18, 12.01.10
Виборам на Львівщині можуть завадити морози, – ГМ «Опора»


Громадянська мережа «Опора», проаналізувавши стан підготовки Львівської області до виборчого процесу, зафіксувала, що виборам Президента 17 січня можуть завадити звичайні морози. Про це сьогодні, 12 січня, під час засідання Прес-клубу заявив керівник проекту моніторингу виборів у Львівській області ГМ «Опора» Андрій Дутчак


Адже ніколи раніше, за його словами, вибори не проходили в таку холодну пору року. І на сьогодні багато виборчих дільниць в області не мають нормальних пристосованих приміщень.


«Деякі дільниці розташовані у приміщеннях шкіл, спортзалах, клубах, які взагалі ніколи не опалювалися, де вибиті вікна тощо. Людям, висидіти в таких приміщеннях по 20-24 години, буде дуже проблематично», – розповів Дутчак. Також спостерігачі організації виявили приміщення дільниць з дірами у підлогах. За словами Дутчака, 20% обстежених приміщень в неналежному стані.


Дутчак наголосив, що «Опора» обстежила 64 ДВК на Львівщині, 9 з яких розташовувалися у Львові. До 20 з цих приміщень є ряд суттєвих зауважень.


Загалом у Львівській області 2142 виборчі дільниці.

Інтернет мобілізація

Група
КатегоріяГрупа за інтересами
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників39

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети