Рейтинг: 3.94

Засновник групи

Новини Всі
Понеділок, 20:16, 31.05.10
Початок діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Свідомість» розпочалась з допомоги нужденним саме у тому вигляді, яку ми можемо їм запропонувати. А саме, завдяки членам нашого фонду, Інституту суспільно-політичних досліджень та особисто Генерального директора ІСПД Кравченка Сергія Володимировича були створені умови для надання першої дієвої допомоги особам, що звернулися за допомогою до фонду.
І хоча наш фонд ще не такий потужний для проведення масштабних заходів по допомозі нужденним, але наша свідомість та наполегливість у сприянні та підтримці надання помочі тим, хто попав у скруту надає нам сил і віри у те, що Благодійний фонд «Свідомість» виросте у справжній заклад національного рівня.
До нас звернулись мешканці міста Світловодськ Кіровоградської області за допомогою. Мати благала врятувати її сина. Молодий 23-річний хлопець з діагнозом «Розсіяний склероз» та агресивно прогресуючою його формою з'явився перед нашими очима, коли ми приїхали до них. Усе посилювалося тим, що параліч нижніх кінцівок робив його практично не транспортабельним, а у домашніх умовах подібне не лікується. Але завдяки тому, що світ не без добрих людей, вдалося доправити хворого у Київ до «Центру розсіяного склерозу», де за допомоги кваліфікованих лікарів під наглядом провідного фахівця в області розсіяного склерозу, кандидата медичних наук Кобись Тетяни Олександрівни, було надано необхідну допомогу та за два місяці хворий, вже своїми ногами, повернувся до дому. Хвороба повністю не відступила, але завдячуючи усім, хто допомагав у наданні допомоги, хлопець ( хоча і з паличкою ) виходить на прогулянку по рідному місту і має змогу радіти сонцю, радувати матір та трохи відволікти нас усіх своїми успіхами у боротьби з недугою від тяжкості сьогодення. Хіба це не привід замислитися над сенсом життя та переоцінити ті цінності до яких ми так звикли і до яких нас закликає реклама. Здоров’я людини, ось та цінність яку треба накопичувати. І якщо ти взяв участь у передачі цього багатства, відчув значущість своєї справи, це має зробити нас сміливішими, добрішими і глибшими!

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СВІДОМІСТЬ”

Група
КатегоріяБлагодійна організація
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників17

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети