Рейтинг: -0.67

Засновник групи

Новини Всі
Вівторок, 15:36, 26.01.10
Результати конкурсу «САМООРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДЯН
І ВЛАДА» будуть оголошені 5 лютого

26/01/2010 Новини

Серед студентів та молодих науковців відбувся конкурс «САМООРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДЯН І ВЛАДА» на кращий твір за напрямами: Самоорганізація громадян в Україні та Влада у громадянському суспільстві, де конкурсанти висловили своє бачення шляхів становлення громадянського суспільства в Україні та могли запропонувати свій власний план дій щодо підтримки і розвитку громадянських ініціатив.

Головною метою конкурсу стало залучення молодих науковці і студентів у процес створення громадянського суспільства, заохочення активної творчої молоді та активізація руху громадянської самоорганізації в Україні.

На конкурс надійшло 18 робіт, що оцінювалися за наступними критеріями: оригінальність матеріалу, творчий підхід; повнота розкриття обраної теми; майстерність подачі матеріалу; кількість запропонованих ідей.

До складу журі ввійшли:
1. Рябоконь Олег Васильович, юрист, Магістр міжнародного права, засновник юридичної транснаціональної компанії “Magisters”, юридичний радник УЄФА з питань ЄВРО 2012, кандидат в Президенти України.
2. Мальський Олег, юрист, Керівник юридичної практики у сфері
M&A та корпоративного права юридичної фірми AstapovLawyers.
3. Зобов Марк Іванович, кандидат технічних наук, публіцист, голова оргкомітету зі створення Громадянської Ради Харківщини.
4. Семенюк Микола Борисович, голова правління ЛММГО «Пантеон Наук», редактор інформаційного вісника «Молоді науковці», аспірант кафедри електроприводу і автоматизації промислових установок Національного університету «Львівська політехніка».
5. Сорока Мар’яна Володимирівна, журналістка інформаційного вісника «Молоді науковці», аспірантка кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка».
6. Турленко Олександр Равільович, голова студентсько-аспірантського відділення ІЕЕЕ Національного університету “Львівська політехніка”, аспірант кафедри електроприводу і автоматизації промислових установок Національного університету «Львівська політехніка».

Результати конкурсу будуть оголошені 5 лютого, а кращі роботи будуть опубліковані на офіційному сайті. Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями:

1 місце: 2000грн.
2 місце: 1500грн.
3 місце: 1000грн.

Також передбачено 5 заохочувальних премій у розмірі 200 грн. за особливо оригінальні ідеї та досягнення в галузі самоорганізації.

Громадянський рух Олега Рябоконя

Група
КатегоріяГромадська організація
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників3
Web сайтriabokon.com

Обговорення ще не велися
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети