Рейтинг: 1.60

Засновник групи

Новини Всі
П'ятниця, 13:05, 25.06.10
Фестиваль "Торба з горба" за підтримки “Народного спротиву”
28 червня в Івано-Франківську відбудеться фестиваль «Торба з горба», приурочений Дню молоді. Основний акцент дійства буде зосереджений на відновленні традиційних народних ремесел в поєднанні з давніми забавами та етнічною музикою на сучасний рок-лад.
Фестиваль відбуватиметься на першому (арт-клуб «Гармидер») та четвертому поверхах Культурно-мистецького центру «Є», що на вул. Незалежності, 31.
У програмі фестивалю «Торба з горба» – майстер-класи з етнічних ремесел, виставки ексклюзивних виробів та конкурси-забави з цікавими призами. Під час фестивалю буде організовано «Селянський стіл».
Музична програма дійства втішить найвибагливіших глядачів – тут буде і рок з елементами етно, і вар’ят-панк, і хіп-хоп з чумацьким драм-н-басом! Протягом чотирьох годин стіни арт-клубу «Гармидер» здригатимуться від драйву гуртів «КораЛЛі» та «Цвіт Кульбаби» з Івано-Франківська, а також гостей: «Етно-XL» (м.Рівне) і «Йорий Клоц» (м.Львів). Для власників оригінальних стародавніх торб – сюрприз! (http://ifportal.net/)

Народний спротив

Група
КатегоріяГромадська організація
ТериторіяОбласна
Кількість учасників10

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети