Рейтинг: 8.04

Засновник групи

Новини Всі
Середа, 06:32, 15.04.09
Розпочинається робота за новим проектом «Школа добрих звичок» для вихованців притулків та приймальників-розподільників для дітей м. Києва та Київської області (у рамках Гранту Президента для обдарованої молоді).

Метою проекту є організація діяльності "Школи добрих звичок" у притулках та приймальниках-розподільниках для дітей міста Києва та Київської області з метою формування у вихованців закладів життєвих навичок та надання знань щодо найважливіших аспектів життя та здоров’я, сприяння усвідомленню загальнолюдських цінностей та важливості відповідальної поведінки.

Для реалізації даного проекту Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» шукає молодих активних волонтерів, які прагнуть набути досвіду роботи або ж просто допомогти тим дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, та в силу особливостей способу життя часто не мають уявлення про безліч речей, які доступні для інших дітей їх віку, а отже - можуть стати жертвами свого незнання.

Ми шукаємо зацікавлених студентів або фахівців, які бажають на волонтерських засадах працювати з дітьми у рамках наступних напрямків:
• Економіка
• Право
• Дизайн
• Перукарське мистецтво та візаж
• Пошиття одягу
• Домоуправління
• Кулінарія
А також священослужителів.

Волонтери також пройдуть безкоштовне навчання щодо взаємодії з дітьми, що перебувають у притулках та приймальниках-розподільниках, а також отримають знання та навички проведення інтерактивних занять з неповнолітніми, зокрема «дітьми вулиці».

Контактні телефони: 8 (093) 509 17 44
8 (044) 227 63 03
E-mail: [email protected]

Ми потрібні цим дітям!!!

Група підтримки волонтерського руху

Група
КатегоріяГрупа за інтересами
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників45

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети