Рейтинг: 1.49

Засновник групи

Новини Всі
Понеділок, 22:03, 01.11.10
Порушення на Сумщині – від відсутності інформації про кандидатів до недопущення спостерігачів на дільниці

Станом на 16.30 представники «Фронту Змін» на Сумщині на виборчих дільницях виявили велику кількість порушень закону про місцеві вибори. Найбільше зафіксовано у Сумах, Білопільському, Буринському й Лебединському районах.

Найбільш поширеними порушеннями є відсутність на виборчих дільницях інформаційних плакатів із даними про кандидатів у депутати (Суми, Білопілля, Буринь, Лебедин, Сумський район) та про партійні списки, зокрема Сумської міської організації «Фронту Змін».

Крім того, виявлено факти недопущення спостерігачів на виборчі дільниці та погрози недопущення їх до підрахунку голосів.

У деяких інформаційних плакатах мажоритарників оприлюднена викривлена або неповна інформація.

На Білопільщині відсутні інформаційні плакати кандидата в обласну раду від «Фронту Змін» Георгія Сахнюка. У Лебедині – Анатолія Удода. На Буринщині, в селі Жуківка відсутні інформаційні плакати партійного списку «Фронту Змін» та мажоритарників.

Сумська районна ТВК не була профінансована з бюджету, тому на дільницях взагалі відсутні інформаційні плакати, а замість мішків для бюлетенів видано звичайний обгортковий папір.

Фронт Змін

Група
КатегоріяГромадська організація
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників100

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети