Рейтинг: 9.11

Засновник групи

Новини Всі
Понеділок, 22:01, 14.03.11
17 березня о 19:00 в молодіжному кіноклубі МНК відбудеться показ фільму «СИНИ» в якому розповідається про реальні події в історії ірландського визвольного руху так званого «голодного страйку» політв'язнів ольстерської тюрми Мейз - героїчної епопеї, що тривала довгих 216 днів і ночей.
Цього разу кіноклуб матиме і благодійний характер, так як під час заходу кожен присутній зможе пожертвувати гроші для українських політв’язнів які зараз перебувають в Запорізькому СІЗО за знищення погруддя кату українського народу Й.Сталіну.
Сюжет: Фільм засновано на реальних подіях 1981 року, які відбувалися в тюрмі Мейз. Увязнені борці за незалежність Ірландії з організації ІРА почали повномасштабне голодування з метою отримання статусу військовополонених. В результаті загинуло 10 членів ІРА, ще 13 продовжили голодування до того моменту поки їхнє становище не стало критичним. Лідер політв’язнів БоббІ Сендс був обраний народом Північної Ірландії депутатом англійського парламенту. Але до виконання своїх обов’язків він так і не приступив, бо через 66 днів помер..
В фільмі добре показана роль та нелегка доля матерів бійців за незалежність своєї країни.
Стрічка отримала численні нагороди від Angers European First Film Festival, European Film Award та San Sebastián International Film Festival.
Адреса: м.Київ, вул. Ярославів вал, 9 (5 хв. від метро "Золоті ворота")
Вхід на кіноклуб вільний!
Організатори заходу: Молодіжний Націоналістичний Конгрес та мережа громадянської дії «ОПІР»

Рух ОПІР

Група
КатегоріяГрупа за інтересами
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників14
Web сайтopir-ua.org

Всього повідомлень: 4, Останнє: Неділя, 17:29, 13.02.11 →
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети