Рейтинг: 1.03

Засновник групи

Новини Всі
Четвер, 12:05, 07.06.12
Запрошуємо до участі в військово-патріотичній програмі!

В рамках реалізації програми «Нащадки переможців» Київської міської організації Ленінського комсомолу України, за підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА проводитиметься формування районних штабів (творчих груп) в кожному районі міста-героя Києва з членів організації, учнівської та студентської молоді.

Розгортання штабів проходитиме з 1 по 22 червня 2012 року. В рамках програми проведення військо-патріотичного табору для членів районних штабів (творчих груп), організація пішого походу по лініям оборони міста Києва з прибирання та упорядкування території навколо пам’ятних знаків, ДОТів, обелісків тощо, створення у кожному районі міста реєстру очевидців оборони, окупації та визволення міста від німецько-фашистських загарбників та підготовка сценарного плану зустрічей з очевидцями тих подій, зйомка сюжетів і зустрічей з очевидцями оборони і окупації міста Києва, монтаж та обробка відеоматеріалів, підготовка до презентації першої та другої частини документального фільму «Визволителі Києва» «Оборона» та «Переможці», вироблення за результатами реалізації програми рекомендацій для подальшої роботи громадських організацій та влади міста Києва в плані реалізації державної політики патріотичного виховання молоді.

До реалізації програми запрошуються всі бажаючі молоді люди (старшокласники, студенти та працююча молодь). Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: 044-238-99-90, 099-275-49-66 (Микола) та 099-238-62-60 (Амар).

Ленінська Комуністична Спілка Молоді України

Група
КатегоріяМолодіжна організація
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників5
Web сайтhttp://lenkomsomol.net.ua/

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети