Рейтинг: 0.00

Засновник групи

Новини Всі
Середа, 01:22, 20.08.14
Бійці 8-го територіального батальйону через представників міського Центру допомоги військовим та їх родинам, які відвідали місце дислокації бійців, закликали чернівчан припинити блокування доріг та не перешкоджати проведенню третьої хвилі мобілізації.
Водночас вони запевнили своїх рідних та близьких, що гідно несуть службу та подякували чернівчанам волонтерам за постійну допомогу амуніцією обладнанням, продуктами харчування та предметами першої необхідності.
Представники міського Центру допомоги військовим та їх родинам об’їхали блокпости та особисто вручили бійцям бронежилети 5-го рівня захисту, придбані за кошти міської громади. На місці дислокації батальйону було проведено додаткову перевірку цих бронежилетів на балістичну надійність. Бронежилети витримали, як кулі автомату, так і кулемета Калашникова. Бійці також позитивно оцінили якість чохла бронежилету, зручність "розгрузки".
Бійці 8-го територіального батальйону зазначили, що завдяки волонтерам та місцевого населення повністю забезпечені продуктами харчування, а потребують теплої білизни, змінної форми, футболок, дощових костюмів, медикаментів від застудних захворювань, кави, чаю, цигарок. Батальйон також потребує тепловізора. Збір коштів на придбання цих речей за дорученням міського Центру допомоги військовим та їх родинам проводить ГО "Волонтерський рух Буковини" (Центральна площа, Ратуша, каб.109, тел.. 050 051 77 62).

Українська Буковина

Група
КатегоріяГромадська організація
ТериторіяОбласна
Кількість учасників1
Web сайтhttp://vk.com/ukrbuk

Обговорення ще не велися
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети