Рейтинг: 0.29

Засновник групи

Новини Всі
Середа, 12:22, 29.09.10
Шановні учасники руху захисту парку А. Малишка та шкільного стадіону вулиці Шалетт 6 !

Якщо ви знаєте, то ми нагадуємо, якщо не знаєте то ми повідомляємо, що наші справи відбуваються юридичним та правовим шляхом.

Рішенням Адміністрації Президента України справа на заяву 1858 мешканців про відміну рішення Київради на будівництво льодової споруди передана в прокуратуру м. Києва та в Київську міську державну адміністрацію за №22/110605-26ПК від 20.09.10р.Окремо по запиту депутата Верховної ради Л.Оробець справа розглядається і Генеральною прокуратурою. Ми плануємо відстоювати наші права в суді!!! Прохання слідкувати, цікавитись нашою спільною справою, при можливості телефонувати та приходити на збори та спільні заходи. Не звертайте увагу що риють кар’єр. Маємо неодноразовий досвід: був зведений паркан, виритий котлован, але все стає на свої місця, якщо за справу береться дружно громада. Ми єдина сила що може зупинити беззаконні дії влади.

Одночасно мешканці надіслали листа особисто пану Б. Колесникову за наклеп, який він собі дозволив в програмі Савіка Шустера на всю країну, звинувативши мешканців в рейдерстві.

Подальші плани влади - просуватись під вікна помешкань киян. Наступний об’єкт - сквер вул. Юності сплановано перетворити в сучасний спортивний стадіон. Який об’єкт стане наступний?

Щоб не допустити цього, 30 вересня 2010р., о 17.00 біля спортивних майданчиків скверу вулиці Юності, ми проводимо акцію «Мешканці - не рейдери! Мешканці –господарі землі!»

Приходьте всі свідомі кияни! Є низка заходів, що можуть допомогти нам врятувати свій масив. На зборах ми будемо готуватись до суду по парку А.Малишка, на якому 4.10.2010р.буде розглядатись його подальша доля.

Якщо будемо гуртом відстоювати право на чисте повітря, ми подолаємо любі перешкоди! Приєднуйтесь!

Якщо маєте можливість роздрукувати прикріплений файл і розклеїти на парадних свого будинку, ми будемо Вам дуже вдячні за активну участь у нашій спільній справі!

Скачати оголошення http://kiev4you.org/gif/zbory_skver.doc

З повагою, мешканці масиву.

Українські Соколи

Група
КатегоріяМолодіжна організація
ТериторіяВсеукраїнська
Кількість учасників16

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети