Організація Українських НаціоналістівНовини

Субота, 01:06, 12.09.09

Дзержинському у Запоріжжі "подарували" вінок із колючого дроту

11 вересня 2009 р.Б. у місті Запоріжжя "на честь" дня народження Фєлікса Едмундовича Дзєржинського відбулося покладання "вінка" з колючого дроту і чорної стрічки до однойменного пам'ятника, що знаходиться на майдані Волі. Захід був організований Організацією Українських Націоналістів, "Тризубом" ім. Степана Бандери та ВО "Свобода". Також в акції прийняв участь Козацький курінь імені Нестора Махна.

Після покладання "вінка" відбувся невеличкий мітинг, зокрема там виступив Артем Циганок, заступник Провідника Запорізької обласної організації ОУН, Провідник Запорізької міської організації ОУН. Він наголосив на тому, що "комуністична система вже не працює у цій країні, комуністична ідеологія є нецікавою людям, комуністичні організації, зокрема у Запоріжжі, деградують швидкими темпами, на відміну від правого руху, що набирає сили і піднімає голову. Нами цікавиться молодь, і вона до нас іде, не до комуністів. Цей пам'ятник простоїть ще не довго, його або зніме влада, що мало вірогідно, або сам розгніваний десятиліттям соціалістичного визиску народ, і не допоможуть у тому ніякі злочинні закони чи органи, бо у нас лише два Закони: Націоналістичний та Божий. З іменем Христа та України ми непероможні! Слава Національній Революції! Слава ОУН!"

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети