Організація Українських НаціоналістівНовини

Середа, 20:06, 30.09.09

29 вересня 2009 р.Б. на запорізькому телеканалі "Алекс", який фінансує відомий українофоб-регіонал Богуславський, було знято випуск програми "Знак запитання" на тему: "ОУН-УПА - герої чи злочинці?".

До студії було запрошено виключно видатних "спеціалістів" - депутата від КПУ Алєксандра Голуба та місцевого комсомольського діяча Алєксандра Зубчевського. Ані опонентів, ані професійних істориків ніхто не запрошував, надавши комуністам ексклюзивне право "просвіщати маси".

Дізнавшись про це, активісти ОУН, “Тризуба” ім. С.Бандери, ВО “Свободи” та “Автономних правих” зібралися біля будівлі телеканалу, щоби висловити свій протест.

Після завершення ефіру нащадки запорозьких козаків влаштували комуністам "теплу" зустріч. Патріоти, до яких дійшла інформація про дещо "нетрадиційні" вподобання нардепа Голуба, влаштувати двом Сашам імпровізоване весілля, скандуючи "Гірко!" та обсипаючи їх насінням та квітами. Перелякані "молодята", опустивши очі в землю, в оточенні міліції та охорони швиденько попрямували до "пролетарського" джипу, який під побажання вдалої шлюбної ночі повіз солодку парочку у невідомому напрямку...

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети