Рух ДержавотворцівНовини

Неділя, 12:56, 09.01.11

Ця група створена для того, аби розробити модель Нової України - Держави нашої мрії. Вона потрібна аби знати, що нам робити, коли ми врешті-решт отримаємо для цього відповідні важелі. Коли ми візьмемо владу в свої руки.

Пропоную завітати на сайт Руху Державотворців http://derjava.jimdo.com/ і переглянути кожен з пунктів "моделі", залишивши свої зауваження, коментарі та пропозиції щодо поліпшення. Всі вони будуть опрацьовані та враховані. Ви також можете зв'язатись з ініціативною групою безпосередньо, зайшовши на сторінку "Контакти" та приєднатись до команди.

Максимально поширюйте інформацію про цей ресурс, щоб ми зібрали як можна більше ідей і зробили нашу модель близькою до ідеалу.

Коментарі

ого, какая у вас Украина большая.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети