Організація Українських НаціоналістівНовини

Середа, 20:10, 21.10.09

Відкрита заява Запорізької обласної ОУН

18 жовтня 2009 р.Б. у місті Запоріжжі в районі площі Лєніна по учасникам імпровізованого Маршу УПА, в якому брали участь організації “Тризуб” імені Степана Бандери, “Автономні праві”, МНК, УНА-УНСО, було відкрито стрілянину з натовпу прибічників Партії Регіонів, які проводили там власний офіційний захід.

Попри заборону суду проводити у цей день будь-які масові заходи, ПР і КПУ ініціювали так звану “зустріч з нардепами" Бабуріним і Пєтровим, а фактично – масові акції, з обох боків площі ім. Поляка і під пам’ятником Лєніну на однойменному майдані. Також у цих заходах були задіяні активісти ПСПУ, “Славянской гвардии” та різних проросійських козацьких організацій.

Члени патріотичних об'єднань міста вирішили пройтися мирно, без прапорів і організаційної символіки, як громадяни України, спираючись на статтю 33 Конституції України: “Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування” від пам’ятника Кірову до площі Лєніна, і таким чином віддати шану легендарній УПА. Уже на площі запоріжців зупинила міліція і майже одразу люди з “масовки” ПР почали стрілянину та бійку. Дуже шкода, та міліція не стала захищати громадян України від нападу, а просто спостерігала за розвитком подій, через деякий час все-таки втрутившись і заарештувавши не винуватців, а сімох жертв злочинних дій, яких доправили до Лєнінського РВВС м. Запоріжжя.

Запорізька обласна організація Організації Українських Націоналістів заявляє, що ухили міліції від захисту мешканців Запоріжжя або "вибірковий" їх захист є неприпустимим і протизаконним, поведінка членів чи прибічників парламентської партії стосовно мирних громадян України є особливо обурливою і неприпустимою. Ми вимагаємо чесного і неупередженого розслідування цієї справи та притягнення до відповідальності винних.

Пресова служба
Запорізької обласної організації
Організації Українських Націоналістів
http://oun.org.ua/

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети