Організація Українських НаціоналістівНовини

Неділя, 02:27, 04.04.10

Привітання Голови ОУН із Христовим Воскресінням

Дорогі Друзі!

Вітаю всіх наших однодумців, анасамперед членство ОУН, Голову і членів Сенату ОУН, Голову і членів ГКРК ОУН, Голову і членів ДК ОУН, членів Проводу ОУН, Обласних Провідників і Уповноважених ОУН за кордоном, Провід і членство ВЖТ імени Олени Теліги, ОСМ «Зарево», Дирекцію і працівників Видавництва ім. Олени Теліги, редакторів, співробітників, читачів, передплатників та представників «Українського Слова», Правління і працівників Фундації ім. О. Ольжича в Києві, Дирекції і членство Фундацій ім. Ольжича в Канаді, США, Англії, Австралії, Ідеологічно споріднені українські націоналістичні організації в Україні, Канаді, США, Бразилії, Аргентині, Великій Британії, Франції, Грузії, Росії та інших країнах світу із Світлим Христовим Воскресінням!

Так само, як Ісус Христос переміг смерть, відроджуватиметься держава Україна, перемагаючи усі перепони на шляху відновлення державности і розбудови Української нації. Зичу кожному з вас міцного здоров’я, щастя, віри і наснаги у праці, яку робимо. Вірю, що ми нашими спільними зусиллями, усі разом зможемо наблизити розквіт Української нації.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

Голова ОУН,
Микола ПЛАВ’ЮК

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети