Обговорення → Перегляд теми

Відкритий лист ГО «Жіночий голос» до українців Видалити тему

Олеся Шніцер Вівторок, 12:35, 12.01.10
12 січня 2010 року

До виборів залишилися лічені дні. Головні взаємні звинувачення на адресу одне одного політиками вже сказані, головні гучні скандали вщухли, головні «раптові» епідемії щасливо оминули наші домівки і залишилися у році, що минув. Але саме зараз і саме від нас залежить, якими будуть роки наступні. Тому що зараз ми обираємо майбутнє своєї країни і від нашого вибору залежить, стати нам рівноправною європейською державою чи бути в Європі тільки географічно, а насправді повернутися до не такого вже й далекого колоніального минулого.

Реальність свідчить, що майже ніхто з кандидатів від національно-демократичного табору не має шансів на перемогу. Найбільший шанс на вихід у другий тур серед цієї групи кандидатів має Віктор Ющенко. Ми розуміємо небажання представників цього табору відмовитися від участі в боротьбі на користь Віктора Андрійовича, тому що подібне рішення вимагає неабиякої мужності та національної свідомості. В той же час, коли країна опинилася перед загрозою не тільки для демократії, а й для державної незалежності, ми звертаємося до української інтелігенції з пропозицією ще раз підтримати своїм вибором чинного Президента Віктора Ющенка.

Як ніхто інший ми повинні розуміти, що те, чим Президенту так часто і так охоче докоряють, а саме - що він надмірно зосередився на проблемі відновлення історичної пам’яті, насправді є чи не однією з найбільших його заслуг перед Україною. Не можна применшувати значення і відбудови архітектурних та мистецьких об’єктів, і ухвалення закону «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні», і, нарешті, визнання міжнародною спільнотою Голодомору 1930-х років як геноциду. Бо, безперечно, без відновлення цієї пам’яті й належного пошанування свого минулого в України не буде майбутнього. Тому запитаймо себе: а чи справді вже такі й патріоти України ті, хто дозволяє собі відкрито насміхатися над зусиллями Президента, спрямованими на наше національно-духовне відродження?

Віктор Андрійович представляє інтереси тієї частини українського суспільства, для якої справжніми цінностями є незалежність, соборність України, свобода особистості, утвердження незалежної журналістики. Адже саме за його керівництва словосполучення «свобода слова» набуло свого буквального значення: це і відсутність «темників» для журналістів і тиску на власників ЗМІ, і право відкрито критикувати владу, і, як наслідок, демократичні вибори – коли результати волевиявлення громадян вповні відображають їх політичні уподобання. Невже ми справді готові все це втратити ?

Звісно ж, ми зовсім не ідеалізуємо Віктора Ющенка. Але ми свідомі того, що тільки в тому разі, якщо в нас іще п’ять років буде проукраїнський президент, з’явиться можливість для появи серед політикуму України нового національного лідера, який зуміє продовжити процес націєтворення.

Отже, громадська організація «Жіночий голос» закликає всіх підтримати на виборах 17 січня 2010 року кандидата в Президенти Віктора Ющенка.


Від імені ГО «Жіночий голос»:

Віра Агееєва – доктор філологічних наук, професор НаУКМА (м. Київ)
Ірина Калинець – громадський діяч, колишній політв'язень (м. Львів)
Галина Крук – поетка, перекладач (м. Львів)
Олеся Шніцер – голова організації (м. Ужгород)
Олеся Наумовська Вівторок, 12:42, 12.01.10
Олесю, вітаю! У Вашому житті відбулися дуже позитивні зміни! Ви не даремно покинули БЮТ!
Дозвольте поцікавитися: куди Ви скеровували цього листа, де оприлюднювали?
Лист гарний! Доєднуюся до кожної літери!
Богдана . Вівторок, 14:24, 12.01.10
+!
Молодчина.
Богдана . Середа, 16:07, 13.01.10
http://zik.com.ua/ua/news/2010/01/13/211795
Пані Олесю, ви тільки подивіться, що собі дозволяють заявляти від імені громади міста?
Це ганьбище, це....

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети