Обговорення → Перегляд теми

Запршення Видалити тему

Микола Висотський Неділя, 20:43, 17.01.10
Прийміть участь у on-line голосуванні по кандидатурі Президента України на сайті http://17012010.org. Залишайте повідомлення з інформацією про порушення підчас виборів. Не залишайтесь байдужими до свого майбутнього.
Олена Треммері Вівторок, 22:55, 27.12.11
http://politiko.ua/blogpost74539 До громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, «Дітей війни», пенсіонерів, військовослужбовців (в т.ч. «афганців»), працівників правоохоронних органів, шахтарів, інвалідів, матерів-одиначок, багатодітних сімей та громадян інших професій та категорій, яким Конституцією та Законами України встановлені державні соціальні гарантії !

Для сприяння Президенту України в гарантуванні додержання Конституції та Законів України службовими особами органів державної влади та їх структурних підрозділів, а також для реалізації прав громадян на отримання державних соціальних гарантій, встановлених Законами України, зокрема, щодо соціального і пенсійного забезпечення, та на виконання Статуту Партії, Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу» ініціює і розпочинає процедуру скликання «Собору» - публічної всеукраїнської громадської трибуни для вирішення найбільш болючих питань в країні за участю інститутів Держави і суспільства.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети