Обговорення → Перегляд теми

Вопрос. Видалити тему

Алексей Кум Неділя, 03:03, 03.05.09
Подскажите, по каким параметрам нужно оценивать политические партии Украины, которые идут на выборы, также Кандидаты в Президенты, которые идут на выборы?
Андрій Дутчак П'ятниця, 00:39, 08.05.09
Залежно для чого ця оцінка вам портібна.
Невідомий користувач Середа, 02:27, 13.05.09
Залежно яке завдання і мета оцінки
Віталій Ancient_Sex Четвер, 21:06, 14.05.09
треба спочатку розуміти, хто відноситься до лівих, ловоцентристів, центру, правого центру, та правих...

Далі, чиї інтереси представляють, у нашому випадку, великого бізнесу, власники підприємств, пароплавів і т.д.
Зінченко Віктор Субота, 00:15, 23.05.09
У нас за роки незалежності не було ні лівих, ні правих, ні центру. Були тільки бажаючі влади і дерибану власності. Тому я думаю, що партії оцінювати треба з точки зору їх владних і бізнесових інтересів. І дуже важливо, щоб при владі було хоч би 2, бажано найзапекліших конкурента. Боротьба між конкурентами, як відомо, по закону ринкових відносин, веде до значно більш вигідних за ціною і якістю товарів покупцям, тобто народу. Ось саме це ми і спостерігаємо у цій кількарічній боротьбі "помаранчевого" і "біло-синього" табору політиків.
Дмитро Прокопчук Неділя, 21:34, 24.05.09
Шановні, не хочу флеймить, але моєю основною спеціалізацією є ідеології і все з ними пов"язане. Чисто політологічно (ідеологічно) у нас є лише партії соціал-популістичні (близько 70%), а решта - радикальні націоналістичні. Є і пару виключень із замашками на лібералізм чи консерватизм, чи навіть комунізм, але дані ідеології у нас не прижилися.
Віталій Ancient_Sex Вівторок, 02:14, 02.06.09
я погоджуюсь з вами, що в нас важко віднести ті чи інші партії до конкретного ідеологічного спрямування... вони скоріше схильні до маневрування, брехні та маніпуляції... Це якщо м'яко казати
Олена Понеділок, 18:51, 15.06.09
Гарібальді +
Катерина Семина Четвер, 19:20, 12.11.09
Наверно по оценке выполнения обещаний. но таких очень мало:-) Но они есть:-)

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети