Обговорення → Перегляд теми

Останні новини: Видалити тему

Останні новини:


20.01.2010 - Уанет обирає президента! Проект golosuemo.net

Українські інтернет-користувачі отримали ще одну можливість вільно дискутувати та шукати істину з питань політичного майбутнього країни.

Ідея створити «народний» політичний ресурс, де кожен користувач є одночасно автором, критиком та агітатором, виникла, коли ми поставили собі запитання: що було б, якби вибори Президента України відбувалися шляхом інтернет-голосування? Чи вдалось хоч комусь із кандидатів з`їсти цей лаcий шматочок українського електорату – UA.NET, і як вони до цього йшли.

Пані Тимошенко з Інтернетом познайомилась не так давно, але швидко зорієнтувалась, засипала нас банерами та навіть завела ЖЖ (хоч і не користується там шаленою популярністю). Потрохи доганає Прем`єра за кількістю реклами в Інтернеті пан Тігіпко. Лаконічно, досить грамотно, несподівано стримано. Якось не по-українськи: без спецефектів, матюків та публічних звинувачень. Віктор Федорович увесь бюджет зосередив на пряму боротьбу з Юлею. Колишній спікер Яценюк, здається, планував щось грандіозне, але «концепція змінилась», і всі сили були кинуті на масштабний аутдор.
Чи були їхні дії ефективними? Чи надають наші політики належне значення спілкуванню з мешканцями всесвітньої павутини?

Інтернет-аудиторія як прошарок мислячих громадян з широкими поглядами та глибокою інформованістю має можливість ідентифікувати себе, свої погляди та переконання, знайти однодумців та гідних опонентів в рамках ресурсу GOLOSUEMO.NET.

Отже, ми закликаємо кожного з вас, ваших друзів, рідних та знайомих віддати свій голос як частинку ua-нету!
Нам потрібна 100-відсоткова явка!
http://golosuemo.net/

Проект golosuemo.net виник 12 січня 2010 року як результат протяжних політичних дебатів за різдвяним столом у товаристві декількох свідомих і душевних українців. За перші 2 дні існування проекту сайт відвідало понад 10 тисяч унікальних користувачів.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети