Обговорення → Перегляд теми

Про прибудинкову територію Видалити тему

Олександра Українська П'ятниця, 12:54, 05.02.10
Згідно яких документів, у мешканців можуть забрати прибудинкову територію? У нас в дворі планує міська влада збудувати будинок. Які наші дії, якщо ми проти?
Андрій Скакодуб П'ятниця, 13:18, 05.02.10
У мене є чималий досвід захисту інтересів жителів будинку в судах. Якщо у вас не створено об*єднання співвласників багатоквартирного будинку, то ніякої прибудинкової території не має ( відсутній проект відводу та документ на землю) і згоди жителів вашого будинку законодавство не вимагає. Якщо переважна кількість жителів вашого будинку проти, то потрібно спочатку провести збори, за можливості створити будинковий комітет (провести згодом реєстрацію, звернутися до органу місцевого самоврядування та прокуратури, звернутися до депутатів вашого органу місцевого самоврядування, опублікувати відкрите звернення через місцеві засоби масової інформації. Якщо рішення міська рада ще не прийняла, то ці заходи можуть допомогти на першому етапі. Якщо рішення вже прийнято, а забудовник має всі дозволи та документи. то не варто лягати під транспорт. Достатньо подати позова в суд. Суд при прийнятті позову вирішить питання про заходи забезпечення позову 9накладе заборону на будь-які дії, повязані з будівництвом) і поки йже суд, а його можна затягувати скільки завгодно через оскарження всіх процесуальних ухвал по справі, ніхто не буде нічого будувати. Необхідно також перевірити чи передбачений генеральним планомміста або проектом забудови кварталу даний будинок, якщо ні, то шанси на виграш набагато збільшуються.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети