Обговорення → Перегляд теми

Перші кроки Видалити тему

Мітрай Лисенко Вівторок, 22:30, 05.05.09
Які перші кроки для контролю громадськості над державою?
Игорь Задунайский П'ятниця, 16:57, 08.05.09
Нужно упростить процес обращения людей к нашим слугам народа!На дворе 21 век,а я до сих пор должен писать письсма,и отсылать их по почте!Зачем тагда интернет???Они специально не хотят упращения!
Віталій Ancient_Sex П'ятниця, 01:52, 15.05.09
заставити ВР прийняти податковий кодекс, який в своїй меті повинен створити прозорі, чіткі умови ведення бізнесу, виведе всіх "гравців" з тіні;
пропагувати активність серед громадян, необхідність позбуватися патерналізму та апатії громадян, привчання до протистояння та власного досягнення своїх цілей, а не чекання, коли держава все зробитьза нас, а у відповідь від неї умови, до яких наші громадяни продемонстрували неабияке вміння пристосовуватися, це і слабкість профспілок, це рабські умови відносин....
Зінченко Віктор Вівторок, 00:20, 19.05.09
Нужно методично учиться и учить других защищать себя и других от беззакония и произвола. А для этого нужно изучать полезную информацию. Слава Богу, её очень много можно найти в Интернете.
Поэтому выкладываю источники, которые я нашёл в интернете и перечитал:
Поэтому, в рамках деятельности движения «За контроль общества над государством» я выкладываю ссылки на полезные для граждан Украины источники из Интернета». То есть веду просветительскую общественную деятельность.
http://gazeta.sebastopol.ua/2006/08/09/zaschita-prav-potrebitelej/ - сайт о защите прав потребителей;
http://noservice.com.ua/information/zaschita-prav.html#2 – капитальнейший и универсальный интернет-ресурс о защите прав потребителей. Здесь много разделов. В каждом из этих разделов ещё есть пакеты разделов, из которых раскрываются ещё пакеты разделов. – То есть здесь сосредоточено огромное количество информации, плюс адреса, телефоны каких угодно государственных органов и служб по всей Украине по защите прав потребителей.
http://korrespondent.net/advice/726641 - Статья о том, как правильно общаться с коллекторами и отстаивать при этом свои права и интересы; кто такие и какой смысл в антиколлекторах. Это тема, нынче актуальная для многих людей, которые сейчас являются заёмщиками у банков.
http://nashkiev.ua/journal/delnye-sovety/obman-v-supermarketakh-sovety-byvshego-rabotnika-.html - Обман в супермаркетах: советы бывшего работника. http://nashkiev.ua/journal/delnye-sovety/vozvrat-nekachestvennogo-tovara-nado-byt-nemnogo-sukoi.html - Возврат некачественного товара: надо быть немного сукой. http://nashkiev.ua/journal/delnye-sovety/patsient-protiv-vracha-kak-vyigrat-boi-za-svoe-zdorove.html - Пациент против врача. Как выиграть бой за своё здоровье. http://www.garant-konsult.com/Protect.php - Широко, подробно и доступно о защите прав потребителей.
http://www.index.org.ru/nevol/2008-17/05-aliluev.html - Как вести себя с милицией при задержании.
http://www.cripo.com.ua/?sect_id=3&aid=66058 - Водка или «отвертка»? Состав слабоалкогольных напитков повергает в ужас!
http://zp.fnpk.com.ua/?p=476 -
Опубликовано 07-04-2009 УБЕЙ ДРАКОНА! Методы борьбы с беззаконием чиновников.
Максим К Субота, 16:49, 30.05.09
Потрібно робити це системно. Потрібні системні зміни та комплексний підхід. Звичайно просвітницька діяльність це доре, але це лише маленький крок. А сама ідея чудова. А якщо створити, щось на зразок Ради Громадянського Контролю,в яку увійдуть представники громадських організацій?
Руслан Синельников Понеділок, 12:41, 08.06.09
Тема цікава і актуальна:)
Олена Четвер, 17:36, 18.06.09
Поки у нас буде партійна система виборів, депутатські пільги, недоторканість, держслужбовець+депутат+бізнес,лобіювання власних бізнесових проектів та законів під них і т.п. - нічого ми зробити не зможемео, я це пишу вже вкотрий раз. Ми так і будемо з пустого в порожнє переливати.Що це за система така,коли сьогодні одна партія при владі - міністри її, затра інша партія-"мінстрів,фахівців" змінили. Кадри не готуються, дипломи та докторські купуються, у на скожен 3-й професор, а керувати державою, чи в конкретній сфері не вміють, діти - депутати з сімейною книгою "Собачье сердце"...Хто буде працювати, хто буде виводити країну з кризи якщо у кожного 2-3-го депутата свій бізнес під який приймаються закони. Один мій знайомий екс-депутат 1 чи 2-го скликання стосовно свого бізнесу сказав (була там проблема із законодавством): какой идиот принимал этот закон, который не понятно для чего принимался?". А я йому відповіла: так цей закон приймало ваше скликання, якби ви були на сесіях та знали за що ви тиснете кнопку, то питань би не було. Якби закони приймались для держави, а не під бізнес - теж не було б питань і все підходило б. Вибачте.Цю тему можна розвивати дуже довго. Назвати можна хоч Рада, хоч Комітет... а що далі??? Як з нашою системою контролювати "акул" бізнесу, влади? Я хочу одне сказати: якби наші "папи і мами" турбувались державою, хотіли в ній жити, щоб діти жили, а не мали потрійне громадянство,їли, пили з магазинів, як ми це робимо - то не потрібно було б нікого контролювати, та переписувати конституції і закони. А ідея сама не погвна, цікава, але потребує дуже серьозного та професійного підходу.
Світлана Іванова Четвер, 17:41, 18.06.09
+1000. Вот таких избиратеелей ружно ставить руководителями проектов.Всё правильно пишет, но кто её услышит? И таких много
Іван Добрий Середа, 04:37, 22.07.09
с чого почати? підготовка документів. невилика кількість в мене є. коли буде більше, або повний перелік я їх опоблікую.
друге- це структура руху. я на обговорювання виношу таку структуру- міські рухи, які об'єднані у всеукраїнський рух. це додає мобільності і додає загальності.
трете- робота в середені міських рухів. потім на загальном рівні обираємо напрямок і починаємо синхронну працю з висуванням єдиних вимог, але адаптованих под наше місто
я мешканець севатополю, як я бачу є людина з луганську, всі інші з київа. це вже є 3 міста. в своєму місті я маю близбко 20 однодумців, не багато, але для старту вистачає. тепер головна проблема- реєстрація у мінюсті. мешканці київа- це окрім реєстрації міського руху реєстрація хагальнодержавного руху. а ще створення центрального органу керування.
Зінченко Віктор Середа, 16:26, 22.07.09
Іван, треба спочатку утворити і відшліфувати діяльність хоча б найменшої за чисельністю організації. А вже потім колись десь там думати про реєстрацію (ну вже явно, коли нас буде не 3 людини у русі).

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети