Обговорення → Перегляд теми

ІІ Зїзд Інституту суспільно-політичних досліджень Видалити тему

Павло Полуботок Середа, 21:01, 10.03.10
Шановні друзі та колеги!

20-го березня 2010 року у Києві відбудеться Другий З`їзд Інституту суспільно-політичних досліджень. З`їзд проводиметься за рішенням Ради директорів та членів Інституту. Відбудеться з`їзд у актовій залі школи № 81, їхати від ст. метро "Лівобережна" автобусом № 49 або маршрутним таксі № 249 до зупинки "Поліклініка". Реєстрація учасників зїзду починається о 10.00.Початок роботи зїзду об 11.00.

Запрошуємо усіх бажаючих та небайдужих до сьогодення України взяти участь в праці з'їзду.Оргкомітет з'їзду планує поєднання двох пленарних засідань (на початку роботи і підсумкове) та висвітлення роботи по департаментах.

У рамках пленарного засідання буде розглянута низка питань по діяльності Інституту. Роботу департаментів представлять керівники відповідних структур.Будемо раді бачити у колі друзів та учасників з'їзду усіх охочих!

Попередня реєстрація учасників з`їзду та бажаючих внести свій виступ до регламенту засідань проводиметься оргкомітетом:

+38 063 376 60 15

+38 050 413 43 73

+38 098 433 42 39

e-mail: [email protected]

З повагою, Кравченко С.В., генеральний директор Інституту суспільно-політичних досліджень.
Тарас Случик Середа, 21:31, 10.03.10
Буду
Евгений Дьяконов Субота, 15:15, 12.06.10
Украина на мой взгляд должна отбросить комплекс неполноценности. У нас много образованных людей, которые могут генерировать большое количество свежих идей, в области социальных инноваций. Перед нами открыт огромный пласт мирового опыта, его можно анализировать, использовать для улучшения жизни людей. Существует порочное мнение, что предел мечтаний для Украины - вступление в ЕС. Мы снизу заглядывает в рот еврочиновникам... Надо смело вводит свой интеллектуальный продукт, уверен он будет востребован миром, тогда ЕС сочтет за честь присоединиться к Украине... Некоторые мысли - в моем Блоге, в моих Идеях на моем Профиле.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети