Обговорення → Перегляд теми

почни заборону комунізму з себе Видалити тему

олександр носенко Неділя, 19:19, 04.04.10
Символи дозволяють панувати тій силі, яку вони репрезентують. Давні це дуже добре знали. Після перемоги в завойованих землях ставили зображення богам переможців. Звоювавши Україну комуняки наставили на наших вулицях ідоли своїх богів, а в наші будинки пустило дух комунізму - книги, зображення, фільми тощо.ці символи здатні паралізувати волю до свободи. Їх треба позбутися.
комунізм, як антилюдська релігія повинен бути викорінений з України. Почни з себе. Позбудься комуністичної символіки, здай на макулатуру комуністичні книжки чи викини на смітник (очищення вогнем вони не потребують - лайно не горить). Очистивши свій дім - очистиш Україну. Пропонуй зробити те саме родичам і друзям. Разом ми переможемо.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети