Обговорення → Перегляд теми

Участь у практичній політичній діяльності Видалити тему

Олександр Лозовицький П'ятниця, 14:17, 29.05.09
Шановні колеги - члени нашої групи!
А хотіли би Ви долучитись до безпосередньої участі в політичній діяльності? Чи Вам більше імпонує теоретико-технологвчна роль у групі?
Тарас Бузак П'ятниця, 14:18, 29.05.09
Хотіли б! Є пропозиції?
Олександр Лозовицький П'ятниця, 14:27, 29.05.09
Пропозицій скільки завгодно, але поки що відсутні чіткі гарантії та розміри фінансування...тому спочатку треба визначитись хто і що хоче і вміє робити...
Вольтер П'ятниця, 14:30, 29.05.09
Доброго Вам дня Олександр. Радий. що зявляються реальні пропозиції. Готовий до тісної співпраці. В якому напрямку? Справа в тому, що я можу робити багато чого від теоретичного обгрунтування проекту ... до ... безпосереднього його виконання (телефонувати, зустрічатися, розповсюджувати матеріал, читати оекції і т.д.). Питання в наступному, а що конкретно потрібно буде зробити - тоді я б точні та категоричніше оцінив би власні можливості: Можу або Не можу. Після чого відбудеться Ваша акредитація - як можу або чому не можу. Тому, дякую за запрошення - готовий до позитивного конструткивного діалогу!!!
Олександр Лозовицький П'ятниця, 14:41, 29.05.09
як буде конкретика стосовно виборів...в червні планую зібрати групу і узгодимо всі питання...
Віктор Борисов П'ятниця, 14:41, 29.05.09
Шановний, Олександр, ви як лідер групи визначте напрямки (напрацювання, плани можливих заходів) на данний момент. Тоді буде більш реально оцінювати можливість своєї ефективної участі. Сподіваюсь на плідну співпрацю.
Владислав П'ятниця, 15:10, 29.05.09
Скажите пожалуйста " в июне будут выборы", с кем планируете идти или кого поддерживать? Ради интереса.
Сам занимаюсь политологией и аналитикой. Имею опыт работы в креативной группе.
Олександр Лозовицький П'ятниця, 15:12, 29.05.09
в июне выборов не будет...:)))
Сергей Ладнич П'ятниця, 15:21, 29.05.09
Вопрос Владислава не снимается :))) Владислав, Вы заговорила о выборах. Вы планируете работать в какой либо команде или будете выполнять работу другого рода, но связанную с выборами? Какую именно?
Владислав П'ятниця, 15:35, 29.05.09
Я извиняюсь) Понятно, что в июне выборов не будет, полет мысли опередил руки. Имелось ввиду, что обговорить в июне можно, если что-то известно..как пример финансирование. Вот и родился вопрос, есть кто-то на примете или идеологично с кем-то "за".

Да, я планирую т.к. политика моя специальность и я учился для того, чтобы стать политиком. С кем идти еще не определился, но взгляды мои не смотрят в стороны изживших себя сил недопартии. Хочу пойти на выборы с новыми людьми. Но буду откровенен - если моя голова будет не нужна с идеямитем, с кем хотел бы пойти - пойду зарабатывать деньги у тех, кто ценит. Возможно слишком откровенно и кто-то критиковать будет, но.. идеями не насытишься.. не так ли?

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети