Обговорення → Перегляд теми

«Фронт Змін» готовий захищати вибір українців – Арсеній Яценюк Видалити тему

Павло Полуботок Четвер, 01:11, 16.09.10
«Фронт Змін» готовий захищати вибір українців – Арсеній Яценюк
15/09/2010
«Фронт Змін» захищатиме волевиявлення громадян України на виборах до місцевих рад, заявив лідер партії Арсеній Яценюк в середу на прес-конференції в Полтаві.

Коментуючи інформацію про те, що «Фронт Змін» за результатами жеребкування матиме найбільше серед непарламентських партій представників у тервиборчкомах, Арсеній Яценюк сказав: «Бог допоміг. У цьому моменті був елемент везіння. Але правда й те, що «Фронт Змін» має дуже розгалужену структуру по всій Україні».

Він підкреслив, що під час останніх виборів президента України у «Фронті Змін» 95 тисяч людей працювали членами та спостерігачами на територіальних виборчих дільницях. На місцевих виборах у партії буде близько 30 тисяч представників у ТВК.

Крім того, є потужна юридична група – за кожною областю, районом, містом закріплений юрист.

«Ми свідомі того, що фальсифікації будуть. Недаремно провладна коаліція прийняла такий виборчий закон, за яким вона отримує більшість у ТВК за будь-яких умов. Крім того, за цим законом, рішення тервиборчкому не може бути оскаржено в суді», - зазначив політик.

«Фронт Змін» готовий захистити свій результат на виборах. Ми будемо боротися і захищати той вибір, який зроблять українські громадяни», – підкреслив Арсеній Яценюк.
Дмитро Черніхов Четвер, 01:14, 16.09.10
Мне он как политик нравится. но вот он ничего сделать не может.
Павло Полуботок Четвер, 01:31, 16.09.10
Один в поле не воин.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети