Обговорення → Перегляд теми

Фронт змін прогнозує застосування адмінресурсу на Львівщині Видалити тему

Павло Полуботок Четвер, 22:03, 16.09.10
Фронт змін прогнозує застосування адмінресурсу на Львівщині
На Львівщині на місцевих виборах є велика ймовірність застосування адмінресурсу.


Про це учора, 15 вересня, на засіданні незалежного громадського прес-центру «Львівський вибір – 2010» на тему: «Які методи адміністративного тиску та політтехнології загрожують на місцевих виборах?»сказав керівник аналітичної групи ЛОО партії «Фронт змін» Тарас Гривул.

З його слів, особливо актуальною ця проблема буде у всіх районах Львівської області.

«У Львові є багато людей, які можуть кандидувати за списками всіх партій. У районах людський ресурс більш обмежений і більш залежний. Ми прогнозуємо, що проблема буде з виборами у всіх районах Львівської області. В обласну раду з 58 депутатів, які підуть по мажоритарці, тільки двоє обираються по місту Львову, решту – по області. Тому, туди треба найперше дивитися, звертатися до місцевих князьків, керівників РДА, керівників відділів, щоб вони не тиснули на своїх підлеглих», – пояснив Гривул.

Керівник аналітичної групи ЛОО партії «Фронт змін» вказав і на можливість застосування партією влади адміністративного ресурсу на виборах до Львівської міськради. «Всі знають, яка в нас партія влади, хто є секретарем міськради, і який адмінресурс він там може задіяти. Наші кохані місцеві керівники готові на свою користь використовувати певний тиск», – сказав Гривул.

За його словами, наміри здійснити перепідпорядкування вчителів у Львові напередодні виборів викликає здивування. «Невже протягом п’яти років не було часу, щоб зробити структурну зміну?», – наголосив Гривул.

Він додав, що застосування адмінресурсу на цих виборах слід очікувати від будь-якого начальника, який належить до певної політичної сили..

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети