Обговорення → Перегляд теми

Комунікація з іншими організаціями. Видалити тему

Зінченко Віктор Понеділок, 18:11, 08.06.09
Я розсортував напрямки діяльності груп, до складу яких я вступив на Politiko. Багато цих організацій займається однаковою чи дуже схожою діяльністю і навіть використовує для цього по-суті однакові методи. В мене є ідея: налагодити комунікацію між нами так, щоб в рамках однакових питань ми змогли діяти спільно, незважаючи на велику чисельність наших організацій. Ось ці групи і опис їх мети і напрямів діяльності:
Громадський рух "За контроль суспільства над державою" - отримання контролю суспільства над суспільно-політичними процесами в Україні через розвиток громадянського суспільства, а також, цілком можливо, революційними методами; просвітницька діяльність.
Союз громадських організацій «Громадянське суспільство» - майданчик для об’єднання діяльності різноманітних громадських організацій з метою їх ефективної і продуктивної співпраці.
«Демократія» - просвітницька діяльність громадян з метою створити ними свідомого і розвинутого демократичного громадянського суспільства.
«Громадська ініціатива “ВОЛЯ”» - ріст, об’єднання і координація громадського руху з метою активного і конструктивного впливу громадськості на суспільно-політичні процеси в Україні.
«Рух патріотів України» - громадська організація, яка ставить за мету отримання контролю суспільства над суспільно-політичними процесами в Україні через розвиток громадянського суспільства.
«Люстрації» - революційний метод вирішення проблем народу із владою; відсторонення нинішньої панівної еліти від влади.
«Український незалежний Фонд інноваційного розвитку» - формування справжньої інноваційної України.
«Greenpeace Украина» - екологічна діяльність
«Молодіжний ресурсний центр України» з сайтом http://www.mrc.net.ua – корисний ресурс для небайдужої, активної і цілеспрямованої молоді.
-----------------------------
А скільки ще груп на Politiko є. І разом вони могли б взаємодіяти набагато ефективніше.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети