Обговорення → Перегляд теми

Які новації Ви пропонуєте впровадити у сфері соціальної політики? Видалити тему

Дмитро Сінченко Неділя, 14:53, 29.05.11
Що нового Ви пропонуєте у сфері соціальної політики? Давайте свої пропозиції. Коментуйте і критикуйте існуючі напрацювання, викладені на сайті
http://derjava.jimdo.com/%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D1%81%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B8/
Сергій Вірченко Середа, 08:43, 01.06.11
У сфері соціальної політики пропоную впровадити культурну політику, найперше - напрацювати відповідну філософію, в тому числі - філософію держави. Бо не зрозуміло, звідки і як взялися запропоновані Вами тематичні топи.
Таке враження - що це взято із газет.
Дмитро Сінченко Четвер, 01:04, 02.06.11
Власне, все це і є спробою напрацювання відповідної філософії. Всі матеріали, розміщені на сайті Державотворців та в групі - це напрацювання групи однодумців, які вирішили не лише запропонувати, але і спробувати таки напрацювати цю філософію. Тому сподіваюсь, що Ви, пане Сергію, додасте щось нове і потрібне до цієї пропозиції.
Вячеслав Сологуб Субота, 12:17, 04.06.11
Соціальна політика має базуватись на християнських принципах (має розвиватись усе що людину підіймає і убиратись те що людину знищує)
Євген Горд П'ятниця, 11:14, 17.06.11
Это мне напоминает, как пацаны во дворе обсуждают кого нужно продать а кого купить в "Динамо"... А вот боссы клуба почему то делают все по другому.
Так и тут, поговорили - похвалили друг друга и на этом все.
Нужно уважать законы последовательности - сначала создайте механизмы влияния, пошаговую конструктивную "дорожную карту", объедение людей, а потом обсуждайте)

А так, на мой чисто субъективный взгляд- ПУСТЫЕ разговоры.
Дмитро Сінченко Вівторок, 11:44, 28.06.11
На щастя, Євгене, все, про що ви говорите, вже є. Тому, якби вам не хотілось би зробити ще одне ПОРОЖНЄ повідомлення, а все ж ознайомитись зі змістом сайту Руху Державотворців - не було би жодної необхідності у повідомленні такого змісту.

Але, на жаль, вам важливіше висловити свою "чисто суб"єктивну" думку, і вам начхати на об"єктивність...
Олена Треммері Вівторок, 22:45, 27.12.11
http://politiko.ua/blogpost74539 До громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, «Дітей війни», пенсіонерів, військовослужбовців (в т.ч. «афганців»), працівників правоохоронних органів, шахтарів, інвалідів, матерів-одиначок, багатодітних сімей та громадян інших професій та категорій, яким Конституцією та Законами України встановлені державні соціальні гарантії !

Для сприяння Президенту України в гарантуванні додержання Конституції та Законів України службовими особами органів державної влади та їх структурних підрозділів, а також для реалізації прав громадян на отримання державних соціальних гарантій, встановлених Законами України, зокрема, щодо соціального і пенсійного забезпечення, та на виконання Статуту Партії, Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу» ініціює і розпочинає процедуру скликання «Собору» - публічної всеукраїнської громадської трибуни для вирішення найбільш болючих питань в країні за участю інститутів Держави і суспільства.
Олена Треммері Середа, 02:40, 04.01.12
http://politiko.ua/blogpost75357 Зміна системи управління Державою вже на порозі: "При застосуванні «Собору», до всього іншого, мова йде про забезпечення соціальних гарантій «живими» фінансовими ресурсами, укріплення економіки в час, коли це життєво необхідно. То хто в країні дійсно хоче, щоб Україна взагалі існувала?

Не виконує Уряд чи Президент обов’язків – збирайте «Собор», називайте речі їхніми іменами, зобов’язуйте їх. Не виконують – давайте наказ Парламенту. Не виконує й він – міняйте! Що тут не ясно?

Краще заводити людей куди погірше і небезпечніше? А що буде після того? Лише, за законом Архімеда, доданки поміняються? Чи може буде по-іншому? Чомусь історія інших результатів не знає.

На що час витрачаємо і для кого? Що розумніше: зібрати «Собор», нічого при цьому не втративши, чи пікети, голодування, заклики до агресії, власне агресія? Скільки нашої крові слід пролити, щоб досягти результату?

Хіба що «Собору» стороняться ті, хто боїться втратити «корону». Та була б Корона – лише одні капелюхи із дзвіночками, на жаль.".
Ігор Спокій Четвер, 18:02, 12.01.12
Приватна власність (на засоби виробництва, землю, нерухомість, освіту і т. п.) є запорукою справедливого рівномірного розподілу соціальних (всезагальних) благ. В Україні 80% загальнонаціонального валового продукту має належати 80% українців.
Микола Шведов Вівторок, 18:19, 10.07.12
Потрібно в першу чергу зайнятісь вихованням молоді, як дітей так и більш дорослих людей!
- Телебачення зовсім нічого не навчає нашу молодь а молодь це майбутне держави !!!
- потрібно зоохочувати молодь до театрів філармоній бібліотек музеїв .... вхід до закладів культури повинен бути безкоштовний а школярів потрібно 5 разів на протязі навчального року водити до закладів культури !
потрібно приділяти велику увагу спортивному вихованню дітей !!!
також дуже важлива є правильне куристування мережею інтернет .... потрібно навчати як і для чого вона потрібна!

Ще велика увага потрібна буди до пенсіонерів, людей похилого віку а також до Ветиранів війни! тому що старі люди це є наша історія без якої не буде майбутнього !!!

Це мої думки коротко по соціальним проблемам !

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети