Обговорення → Перегляд теми

Відродження Русі без політики Видалити тему

Русин Слов'янин Понеділок, 22:30, 29.10.12
Політика - це вкрай гидка та неприємна річ, в яку суватися, приблизно те саме, що з головою в навоз, купу людей вона з"їла, приходили вони з чистими намірами, а ставали гімнюками, так от, пропоную альтернативний варіант відродження української нації, для цього потрібні не малі матерільні ресурси, але це набагато краще за ніщо.

Сама ідея заключається в тому, щоб створити приватні дитбудинки, центри з допомоги жінкам, що планують зробити аборт та пологові будингки.

Жінку слід відговорити від дітовбивства усіма можливими методами, на найкращому рівні прийняти у неї пологи, далі дитину слід вддати на виховання у спеціальний дитячий центр, де робити з неї потенційного лідера, розвивати у ній найкращі якості та дух патріотизму, щоб ця особа згодом дала нове покоління руського народу, покоління яке на ширяється і бухає, а покоління яке вміє заробляти, саморозвивається та веде здоровий спосіб життя, патріотичне покоління.Для цього мені потрібно:

1. Команда однодумців, готових працювати на благо наших дітей, яка б доповнювала цю ідею, конкретизувала її та потроху втілювала у життя,

2. Матеріальна база, купи і купи грошей, адже виростити слід якісне потомство,

Покрокова стратегія наступна:

1. Збір команди та її організація,

2. Конкретизація стратегії дій,

3. Отримання матеріальної бази,

4. Створення приватного дитбудинку, жіночої консультації та пологового відділення,

5. Реклама цих центрів, інформування населення,

6. Утримання штату висококваліфікованих медиків, психологів та педагогів + обслуговуючий персонал.Так, спершу прийдеться вкласти велику суму грошей, але в результаті ми отримаємо потомство лідерів, яке буде готове підкорити світ під себе адже буде мати всі знання та навички для цього, і ті самі гроші нам повернуться в рази, адже батьків не забувають і з часом такі центри будуть утримуватися за рахунок колишніх вихованців, що "вирвалися в люди". Додатковим заробітком будуть також платні медичні та освітні послуги.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети