Обговорення → Перегляд теми

Редакція Конституції за алгоритмом системно-організаційної діяльності. Видалити тему

Георг Крук Вівторок, 22:08, 05.03.13
Можна писати Кнституцію як новий проект, і це буде зустрічати опір на підставі відсутності авторства. Можна вмотивовано внести зміни для компенсації чи видалення недоліків в узгодженій Конституції. Тоді суттеві правки можуть бути узгоджені для ліквідації недоліків в системі управління державою саме як значну ваду, що обмежує незалежність народу України, порушує права громадян на користь олігархічної меншості, порушує право на вільне волевиявлення на виборах через адмінресурс, фальшування, безальтернативність, допуск до виборів кандидатів з осіб асоціального, антинародного, українофобського, характеру з бізнесінтересами та антидержавними цілями, проблемних по вихованню та психічному здоров'ю, тощо.Багато питань вирішує закон про вибори. А от рівень конституційних змін має бути обгрунтованим.
За системними механізмами нинішня Конституція немає важелів проти стратегічного рівня презинетського монополізма. Тож при сумісництві констиуційних зборів та законодавчих зборів маємо ослабленнястратегічного конституційного зібрання, та посилення повноважень законодавчого, але без розподілу стратегічних повноважень незалежного контролю за законодавчим зібранням.
Детально дивитись тут: http://exintel.org/polit_korekt.htm
http://exintel.org/DOC/0-K-ZMIST-UA.htm
Проект системи влади в редакції Конституції: http://exintel.org/DOC/0-KONST-UA.htm
Закачати текст редакції: http://exintel.org/DOC/0-KONST-UA.zip

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети