Обговорення → Перегляд теми

Ідеологічна та військова підготовка молоді Видалити тему

Сьогодні рівень патріотизму громади значно зріс завдяки буремним подіям Революції гідності та російської агресії, однак сьогодні ми маємо докласти максимум зусиль до ідеалогічного виховання молоді, аби патріотом стало бути модно завжди. Ми впевнені, що сьогодні необхідно ввести у всіх закладах освіти спеціальний курс патріотичного виховання молоді. Патріотичне виховання має бути покладено не тільки на плечі держави, оскільки в такому разі може бути спрямоване на політичну підтримку правлячої\правлячих партій. Патріотичним вихованням також мають займатися громадські рухи та молодіжні організації. Крім того, необхідно проводити планову постійну підготовку молодих патріотів до захисту вітчизни, розповідати їм про зброю, вчити нею користуватися, оскільки історія України - це історія визвольних змагань української нації. Якщо ви поділяєте цю ідею, вступайте до лав Об'єднання та змінюймо Україну разом!

Сайт: www.urd.org.ua

FB: https://www.facebook.com/groups/regional.development/

VK: https://vk.com/urdukraine

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети