Обговорення → Перегляд теми

СОЦІАЛЬНА ХАРТІЯ ТРАДИЦІОНАЛІСТІВ Видалити тему

Олег Гуцуляк Четвер, 04:06, 20.08.09
З Декрету про затвердження "Хартії праці" від 9 березня 1938 року, виробленої Національною Радою Іспанської Фаланги традиціоналістів і хунт націонал - синдикалістського наступу у м. Бургос

"Відроджуючи християнську традицію соціальної справедливості і високого розуміння людяності, яким керувалося наше законодавство часів Імперії, Держава - національна в тому, що захищає цілісність Вітчизни, і синдикалістська в тому, що вона є реакцією проти ліберального капіталізму та марксистського матеріалізму, - ставить перед собою завдання здійснити по-військовому, конструктивно і в глибоко релігійному дусі Революцію, котра дозріла в Іспанії і повинна повернути іспанцям раз і назавжди Вітчизну, Хліб і Справедливість.

Для здійснення цього і прагнучи, з іншого боку, здійснити гасла єдності, свободи і величі Іспанії, Держава діє в соціальній галузі, бажаючи поставити багатство на службу іспанському народові та підпорядкувати економіку своїй політиці.

Виходячи з концепції єдності доль іспанців, Держава даними деклараціями оголошує про свої наміри досягнути, щоб виробництво в Іспанії - у братському поєднанні всіх її елементів - також являло собою єдність, яка прислуговує зміцненню могутності Вітчизни та знарядь її влади.

Знову створена Іспанська Держава неухильно проголошує, що у своїй соціально-економічній політиці вона буде наснажуватися прагненнями і включати тих, хто бореться в окопах і чия честь, мужність і праця творять їх найвищою аристократією нової національної ери.

Перед обличчям іспанців, невідворотньо злучених у жертві та надії,

ПРОГОЛОШУЄМО:ХАРТІЯ ПРАЦІІ

1. Праця є участь людини у виробництві шляхом добровільного застосуванняя її духовних і фізичних здібностей у відповідності з особистим покликом і заради гідності і радості життя і кращого розвитку національної економіки.

2. Праця людини через свою гуманну сутність не може зводитися до матеріальної концепції товару чи перетворюватися на предмет угоди ...

3. Право на працю є наслідком обов'язку, накладеного Богом на людину ...

5. Праця як соціальний обов'язок вимагається ... від усіх без винятку іспанців, окрім калік ...

6. Праця є одним з найблагородніших атрибутів ієрархії та честі і основою, достатньою, щоб вимагати допомоги і захисту з боку Держави.

7. Служба - це праця, яка виконується гнроїчно, безкорисливо і самовіддано з готовністю внести свій вклад в те вище благо, яким є Іспанія.

8. Всі іспанці мають право на працю. Задоволення цього права - ... обов'язок Держави.ІІ.

1. Держава зобов'язується прийняти постійні і дієві заходи з охорони трудящих, їх життя та праці ...

4. Встановлене Національне Свято 18 липня - день початку Славного Повстання - буде вважатися святом "Прославлення раці".ІІІ.

1. Винагорода за працю буде, як мінімум, достойною для того, щоб забезпечити трудівникові і його сім'ї можливість вести моральний і достойний стиль життя ...VIII

1. Капітал є інструмент виробництва...ХІ

3. Навмисне пониження якості праці буде піддаватися відповідному покаранню.

4. Держава, як правило, не буде підприємцем, за винятком, коли приватна ініціатива недостатня чи цього вимагають вищі інтереси Нації.

6. Держава визнає приватну ініціативу плідним джерелом економічного життя Нації.ХІІ

1. Держава визнає і захищає приватну власність як природний засіб здійснення особистих, сімейних і суспільних функцій. Всі форми власності підпорядковані вищим інтересам Нації, виразником яких є Держава.

3. Сім'я визнається первинною природньою ланкою і основою суспільства і в той же час моральним інститутом, наділеним невідчудженими правами, що стоять вище будь-якого писаного закону. З метою ліпшого збереження і продовження сім'і майно сім'ї буде вважатися таким, що не підлягає арешту та конфіскації.ХІІІ

1. Державна система націонал - синдикалізму буде наснажуватися принципами Єдності, Тоталітаризму та Ієрархії.

2. Всі елементи економіки будуть охоплені за галузями ... - вертикальними синдикатами ...

3. Вертикальний синдикат є корпорацією публічного права, котра конституюється в якості єдиного організму ... і побудованого ієрархічно під керівництвом Держави.

4. Керівні посади в синдикаті будуть в обов'язковому порядку займатися членами Іспанської фаланги традиціоналістів і хунт націонал - синдикалістського наступу.

5. Вертикальний синдикат є знаряддям на службі Держави ...ХV

1. ... Величі молоді, що бореться, і величі самій Іспанії повинні самовіддано служити національне виробництво і всі його елементи.

Тому в даній Хартії прав і обов'язків ми закріплюємо в якості найважливіших і невід'ємних права та обов'язки тих учасників виробництва, котрі сприяють своїм справедливим і рішучим внеском справі перетворення рідної землі та основ її могутності.ХVІ

1. Держава зобов'язується надати молодим борцям роботу, почесні або керівні посади, на котрі вони мають право як іспанці і котрі вони завоювали як герої.

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети