Обговорення → Перегляд теми

Розвиток Фронту Змін Видалити тему

Максим Міхальков Субота, 12:30, 18.04.09
Арсеній Яценюк створив Фронт Змін, тому що він розумів що так далі бути не може. За останній час фінансово економічна ситуація в Україні погіршилась врази, Україна нахапала кредитів що ще нашим онукам вистачить. Хто винен у цьому шукати нема сенсу.
Хтось буде з круглими очима розповідати про рожеве майбутнє, хтось буде винити уряд. За останні роки три основні сили були у владі, ніхто не довів що ми кращі, а раз так склалося то і не доведуть, ми їх наняли на роботу, та дали їм шанс працювати для людей та для України, а вони працювали для себе.
Нам потрібно об’єднатись та довести що ми кращі, тоді люди зрозуміють вони що вони гірші.
Саме в об’єднані стоїть основне питання, багато людей не знають про ініціативу Арсенія Яценюка Фронт Змін, тому Ваша задача номер один інформування усіх про ініціативу Фронт Змін. І кожен хто хоче прийняти участь в змінах України, повинен розуміти що потрібна його допомога.

Ваша допомога Фронту Змін може бути різною від мінімального, а саме взяти та відправити запрошення друзям до нашої групи, розповісти близьким, родичам знайомим, сусідам, усім кого знаєте про Фронт Змін, і до фінансової допомоги. Якщо у Вас є бажання зробити внесок та таким чином підтримати Ініціативу ФРОНТ ЗМІН заходьте сюди:

http://frontzmin.org/donate.jsp?locale=uk_UA

Також пишіть свої пропозиції щодо розвитку Фронту Змін, та побажання

ЧАС ЗМІН !
la Grunge Субота, 21:37, 18.04.09
"Арсеній Яценюк створив Фронт Змін, тому що він розумів що так далі бути не може." - согласен. Помаранчевый корабль уже начал тонуть, и Яценюку не можна было на нем оставаться. Нужно было создать еще одну псевдопомаранчевую партию:)
Дядько Микола Неділя, 12:51, 19.04.09
Чому будучи спікером ВР, Арсеній Петрович ледве відчувши вплив кризи, подав у відставку???
Тим самим опустив руки перед проблемою.
Якщо він не зміг навести лад у ВР, як йому можна довірити президентство???
Михайло Мурашкін Вівторок, 16:44, 21.04.09
Да как бы самостоятельно он в отставку и не подавал - его попросили, мало того сделано это было с молчаливого согласия Юща. По многим параметрам талантливого молодого выскочку просто "слили".
Валентин Шевченко Вівторок, 17:29, 21.04.09
Та його ніхто не злив, це був мужній крок, але це був і продуманій крок, бо це додало йому підтримки, як Ющенку під час того, як його звільнили з посту прем"єр-міністра: "Я йду, щоб повернутися". Щоб там не казали, але серед ліберальних політиків це поки найкращій варіант.
Сергей Ладнич Четвер, 13:06, 23.04.09
Ничего нового Яценюк не предлагает, суть та же, что и у всех. Для примера, расскажу ситуацию. Арсений запустил инициативу Фронт Змин. В Тернопольском осередке этой организации вопреки уверениям Яценюка в прозрачности и открытости формирования таких осередков, все в точности да наоборот. Главных людей в тернопольской области назначили, а не выбрали. Биография этих людей с натяжкой может называться подозрительной, а то и вовсе запятнанной. Подробно можете почитать тернопольскую ветку форума Фронту Змин. Там правда модераторы неудобные высказывания чистят. Но все равно не успевают все почистить..... Всем прихильникам Яценюка. Ссылка на тернопольскую ветку Фронта Змин http://forum.frontzmin.org/forum/viewthread?thread=33
Слава Труду Субота, 00:27, 25.04.09
Могу быть кассиром всего Фронта.
володимир живчин Вівторок, 02:02, 28.04.09
зміни не тільки у владі потрібні,дуже важливо,щоб кожен сам зрозумів,що міняти треба і в собі,само собою нічого не вирішиться,і ніякий Яценюк з когортою,нічого не змінить,поки народ не зрозуміє,що потрібно і себе міняти,вчитися треба-всім!
Невідомий користувач Вівторок, 13:29, 28.04.09
Яценюк з когортою,нічого не змінить,поки народ не зрозуміє,що потрібно і себе міняти,вчитися треба-всім!
Денис Четвер, 16:49, 07.05.09
Зміни однозначно потрібні!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети