Обговорення → Перегляд теми

Участь у науково-публіцистичній діяльності Видалити тему

Олександр Лозовицький Вівторок, 15:29, 29.09.09
Дякуємо шановні колеги за участь в нашій групі!
Водночас, інформуємо Вас про те, що згідно з нашої програми підтримки обдарованої молоді Інститут політики та державного управління Української Академії політичних наук і Альянс молодих політологів, політтехнологів та політиків України запрошують аспірантів, докторантів та молодих вчених які спеціалізуються на тематиці з політичних наук до ефективної співпраці. Протягом 2010 р. планується випуск декількох наукових збірок серії Національної академії наук України – «Сучасна українська політика. Політики і політологи про неї», повністю сформованих з праць молодих вчених. Структура та оформлення публікацій – згідно з вимогами ВАК України.
Збірник наукових праць «Сучасна українська політика. Політики і політологи про неї» рекомендовано до друку вченими радами Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАН України та Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили. Постановою Президії ВАК України від 08.09.1999р. № 01-05/9 збірник наукових праць включено до переліку №2 наукових фахових видань з політичних наук, в яких можуть публікуватись результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук.
З умовами участі зацікавлені особи можуть ознайомитись за телефоном: +38-050-445-83-13.
Прийом матеріалів буде здійснюватись в період з 01 жовтня 2009р. – до 01 лютого 2010р.
Тарас Бузак Вівторок, 15:31, 29.09.09
зрозумів брате!
UIC.INFO uic.info Середа, 00:13, 30.09.09
Дякуємо за інформацію.
Віталій Ancient_Sex Вівторок, 19:32, 06.10.09
як щодо студентів...?
є багато ідей, які хочеться реалізувати!
де саме будете все публікувати, що за видання?
Андрей Сушильников Вівторок, 17:33, 19.01.10
Добрий день!Цікаво в якому виданні можна ознайомитись з новими політтехнологіями і де Вони проходили апробацію...Невже ми й досі Політичних массовках?Я мрію об*єднатися з талоновитою молоддю і навідь за свій кошт друкувати розумні ідеї... Чому молоді? Бо в них мозги поки що не налаштовані під замовника ідеології Сьогодення. І останнє; для "продвинутих" наукових технологій у ВАС,вибачте, зовсім суха сторінка,може Ви подумаєте над "фейсом"? Бо це теж обличчя науково-налаштованної УКРАЇНИ! Дякую за Інформацію. ! вітаю з Новорічними святами...Хай Вам щастить на нові відкриття і новітні технології на служіння Народові Украіни!

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.
Групи допоможуть Вам знайти людей за інтересами, зібрати однодумців в одному місці, спілкуватися з ними, об'єднуватися навколо досягнення однієї мети